oselik

Chci se zeptat co by ste dělali kdyby ste přežili konec světa?

Ahoj chci se zeptat jen tak ze srandy

Nejlepší odpověď
quentos

má první slova by nejspíš byla „ty krávo, to je úlet…“

Další odpovědi
anonym

Podle staré říkanky:„Kdybych se znovu narodil,tak bych se zmačkal a zahodil“.

ten který je

Snažil bych se někde sehnat připojení na internet a pokračovat odpovídat či klást otázky zde na tomto servru. 😉

Klarisa

Asi bych hledala potravu a děti a všechny příbuzné a mé děti, jestli taky přežili.a podle toho bych pak jednala,kdybych ale zůstala sama,bez dětí,tak bych se asi zabila,protože by můj život ztratil smysl.

mosoj

Opaloval bych se na nějakém šikovném obláčku.

Miroslavst

A to by jako všechno na světě bylo moje?
A taky by záleželo na tom, jestli bych přežil sám nebo by nás bylo víc.
Mě by úplně stačilo, když bych byl jak v seriálu ztraceni nebo robinson. Ale musel bych mít alespoň notebok na chatování.

Lucimia

Asi bych si konečně udělala dovču, lehla bych si k oceánu, opalovala s plavala bych. Práce by nebyla tak by bylo léháro 🙂

oskar

Poprosil bych Pana Boha,aby mi stvořil Evu.