bafinka

chci se zeptat,chtěla bych vás poprosit jak mám sepsat plnou moc ohledně zdraví dítěte,kvůli operaci atd.

musí být oba rodiče nebo nějakého jiného lékařského úkonu,jenže můj bývalý partner s námi nežije a tudíž už mám problém,že mi syna nevyšetří.Moc prosím o nějakou radu a kde se to sepisuje.Děkuji

Nejlepší odpověď
mosoj

Sice je mně to divné, ale prý se to nemusí nechat ověřovat. Jinak to dělají na matrikách OÚ a MÚ. Takže stačí když si to napíšete a bývalý partner to podepíše. Buhví jestli stačí souhlas jednou pro vždy, nebo to musí být pro každý případ zvlášť. Kdyby mělo platit to druhé tak je na h ...... To by se jim zase něco povedlo.

Další odpovědi
hanny 2

Např.toto píše na webu novojičínská nemocnice-„Formuláře k plné moci budou v nejbližších dnech k dispozici na webových stránkách nemocnice.“
http://www.zdn­.cz/denni-zpravy/z-domova/nejdrive-podpisy-obou-rodicu-pak-az-operace-ditete-464080

Ravenne

Chodila jsem na právní administrativu a plné moci nás tam učili psát nějak takto:
„Já, vaše jméno, narozená …, bytem …, tímto uděluji plnou moc k … jméno dotyčného, narozenému …, bytem … . Tato plná moc platí do … .
V … dne … a podpis.“
Už je to dlouho, co jsem ze školy, ale myslím, že kdybyste to napsala takto, neměl by s tím být problém :).

bafinka

Děkuji všem za odpovědi,můj syn je epileptik a má ADHD syndrom,takže mi to pomůže,když zase vymysleli novoty pro obyčejné slušné lidi.