Avatar uživatele
bafinka

chci se zeptat,chtěla bych vás poprosit jak mám sepsat plnou moc ohledně zdraví dítěte,kvůli operaci atd.

musí být oba rodiče nebo nějakého jiného lékařského úkonu,jenže můj bývalý partner s námi nežije a tudíž už mám problém,že mi syna nevyšetří.Moc prosím o nějakou radu a kde se to sepisuje.Děkuji

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? johana 56, hanny 2 před 4369 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

Sice je mně to divné, ale prý se to nemusí nechat ověřovat. Jinak to dělají na matrikách OÚ a MÚ. Takže stačí když si to napíšete a bývalý partner to podepíše. Buhví jestli stačí souhlas jednou pro vždy, nebo to musí být pro každý případ zvlášť. Kdyby mělo platit to druhé tak je na h ...... To by se jim zase něco povedlo.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanny 2

Např.toto píše na webu novojičínská nemocnice-„Formuláře k plné moci budou v nejbližších dnech k dispozici na webových stránkách nemocnice.“
http://www.zdn­.cz/denni-zpravy/z-domova/nejdrive-podpisy-obou-rodicu-pak-az-operace-ditete-464080

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Ravenne

Chodila jsem na právní administrativu a plné moci nás tam učili psát nějak takto:
„Já, vaše jméno, narozená …, bytem …, tímto uděluji plnou moc k … jméno dotyčného, narozenému …, bytem … . Tato plná moc platí do … .
V … dne … a podpis.“
Už je to dlouho, co jsem ze školy, ale myslím, že kdybyste to napsala takto, neměl by s tím být problém :).

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
bafinka

Děkuji všem za odpovědi,můj syn je epileptik a má ADHD syndrom,takže mi to pomůže,když zase vymysleli novoty pro obyčejné slušné lidi.

před 4368 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví