on+ona

Chci se zeptat

Chci se zeptat 10 dní jsem brala antibiotika(pře­devčírem jsem je dobrala) a včera když jsem s přítelem měli pohlavní styk a on se do me udelal muzu byt tehotná?
Doplňuji:
Ale antikoncepci jinak normálne beru

Nejlepší odpověď
anonym

Jakou používáš antikoncepci? Údajně některá antibiotika mohou mít vliv na účinnost hormonální antikoncepce, ale ty nepíšeš jakou antikocepci používáš-používáte.
Na možnost snížení antikoncepčních účinků tě měl upozornit ošetřující lékař, který atb předepisoval nebo si znovu přečti jejich příbalový leták. V každém případě bych doporučovala Postinor nebo návštěvu gynekologa.

Další odpovědi
www

Můžeš. Antibiotika nejsou antikoncepce a nijak to spolu nesouvisí.