Peter Kus

Chci se vdávat v Ostravě, nevíte někdo, kde je tam dobrý svatební fotograf?

Znáte to – den s velkým D, vzpomínky na celý život, které se vybaví právě ze svatebních fotografií. Známí mi radí, nemít na fotky někoho z rodiny, protože fotky od něj budou tmavé, rozmazané, moc světlé, nebudu na nich vypadat dobře, nakonec je vyhodím a nebudu spokojená.

Nejlepší odpověď
bolak

Ty seš transexuál?

Další odpovědi
Emefej

To bude v Ostravě pozdvižení až se budou chlapi vdávat.

lukas.zmizik

z ostravy můžu doporučit pana Kolowrata

http://www.zla­testranky.cz/fir­my/Ostrava/H1108536/­ALE%C5%A0+KOLOW­RAT+-+FOTO+-+SERVIS/

Ale mívá toho dost, tak aby měl i volno…

anonym

Oslov několik tamních fotografů a nech si předložit jejich portfolio referencí – a vybírej zejména podle něj (ne podle ceny – znáš to – …vzpomínky na celý život… 😉.
Osobně bych byl při výběru profíka (i na doporučení neznámými lidmi – třeba odsud, z Odpovědí) velmi obezřetný, poslední dobou se totiž ´vyrojilo´ ohromné množství fotografů, kteří toho mnoho neumí, ale ´silú-mocú´ shánějí aspoň nějaké kšefty. A ze svého okolí vím o několika podobných příležitostech, kdy pozvaný ´profík´*) udělal tak ´vynikající´ snímky, že pro vzpomínku pak aktéři/organizátoři sháněli cokoli a ode všech účastníků dané akce.
😉
*) ne, že bych tím chtěl nějak ´rejpat´, ale ve všech případech šlo o mladé holky prezentující se jako ´mistryně světa´

anonym

na to mám kámoše fotografa :) má zrcadlovku za 50tisíc takže super fotky, hlavně stím umí pak i pracovat dobře v počítači, určitě by to stálo za to…