misela

Chci se vdát v zahraničí, ale chci vědet, zda o tom, že se zde vdávat budou vědět i úřady v ČR, nebo

se to tyce jen ciste zeme ve ktere se vdavam a i ve ktere ziji…dekuji mockrat
Doplňuji:
nu,jsem v cr hledana nebo spis uz pohresovana osoba,ale momentalne jse chci vdat,a chci jen vedet zda by to mohlo nejak ohrozit muj dosavadni zivot mam male dite a nechci o nej prijit;-(

Nejlepší odpověď
panenka

Ano budou to vědět v dnešní době jsou veškeré instituce a úřady tak propojené že se dozví vše.

Další odpovědi
anonym

Zadna zeme te neodda bez urcitych dokladu , ktere si musis sama obehat a nechat orazitkovat v CZ , a ktere nesmi byt starsi , nez 6 mesicu. Vse najdes : www.svatebniinfo.cz . Zaroven pak , po svatbe musis ze zakona nahlasit v Cz , ze jsi vdana, jinak se budou nabalovat dalsi a dalsi trestne cinny…

Fidel

Pokud žiješ např. v Itálii (a zdrháš před zákonem jak je vidět) a bude vás např. oddávat kněz, česko se to nedozví. Ale manželství ti uznají (až si o to požádáš, resp. jim to oznámíš). Jiná situace samozřejmě je, kdyby tě oddávali na české ambasádě…

Salvaje

Zálaží asi taky do které země se chceš vdát. V EU např. si myslím, že Tě dohledají…