:DDD

Chci se vás zeptat na otázku: Jaká je vaše oblíbená značka šamponu na vlasy?

(je to do projektu do školy. Pokud používáte jinou značku tak prosím napište jakou.

Nejlepší odpověď
Lucijej

1) Schwarzkopf

Chybí ti možnost odpovědi Jiná značka :o)

Já právě používám jinou – Lush

Další odpovědi
Drap

6)Dove

Dove určitě ne, nemám oblíbenou značku. Umývám si hlavu obyčejným tělovým šamponem, nebo mýdlem. Nenosím vlasy.
Chybí v anketě kolonka pro jiné !

Bedy

5) Balea

Chybí mi tu jiná značka – používám klasický kopřivový nebo březový šampon…

Poklička

1) Schwarzkopf

briketka10

3)L'Oréal Paris

pro barvené vlasy :)

pizlicka

1) Schwarzkopf

kawar.prirodni,z mrtve­ho more,bez chemie.

MacChill

2)Nivea

Putra

3)L'Oréal Paris

:DDD

Chtěla jsem tam dát i odpověď jiná značka, ale napsalo mi to že jde dát max. 6 odpovědí. Moc se omlouvám

:DDD

Chtěla jsem tam dát i odpověď jiná značka, ale napsalo mi to že jde dát max. 6 odpovědí. Moc se omlouvám