Zvědavý

Chci se učit anglicky v Anglii (Velké Británii) – na jakou jazykovou školu mám jít ??

Nejsem ještě bůhví jak pokročilí ale jestli že mi ze všech stran lidi říkají že jestli chci opravdu umět anglicky musím jet do Anglie tak to beru. Prosím dejte mi nějaký odkaz nebo mi rovnou napište na jakou školu jít ?? Díky

Odpovědi
gecco

Jeď na Maltu…
😉
Prý tam i běžní lidé umí anglicky lépe, než angličani…
https://www.go­ogle.cz/search?cli­ent=opera&q=an­gli%C4%8Dtina+mal­ta&sourceid=o­pera&ie=utf-8&oe=utf-8&channel=sug­gest&gws_rd=ssl