pavluš

CHCI SE NECHAT POJISTIT.JAKÉ MÁTE ZKUŠENOSTI S POJIŠTOVNAMI,MŮ­ŽETE MI DOPORUČIT?

Nejlepší odpověď
Drap

Nedá se doporučit nejlepší. Každá z pojiš%toven má proti druhé vždy něco lepšího a něco zase horšího. Taky nevíe, co chceš nechat pojistit. Chce to nechat si udělat více nabídek a pečlivě porovnat smlouvy. Na co vše se pojistka vztahuje, na ce se naopak nevztahuje, kolik budu platit , jak velké je pojistné plnění, zda můžu vypovědět a za jakých podmínek a všechny další náležitosti. Potom si teprve po zralé úvaze vybrat

Další odpovědi
ARIS

Tak jak píše Drap,
já osobně mám svého poradce. Ale trvalo mi, než jsem našel důvěru, protože jsem naletěl podvodníkovi. Teď jsem rád, že mi ve všem udělal pořádek a ušetřil mi nejen peníze ale i starosti, vždy se mě ptal proč to chci a tím chci získat. Víc se ptal než cokoli nabízel, pak mi poslal několik modelů, pak jsme se sešly a vše prodiskutovali a až pak se něco sepisovalo, nyní vím Co a Proč mám a co vše mi to řeší a nebo neřeší. Doporučuji ve svém okolí se známých poptat ať doporučí s kým jsou spokojeni. Pokud se najde opravdový finanční poradce (a ne zlatokop) tak dokáže velmi dobře poradit.
Ten můj má své stránky tak je možné se jej i na ledacos anonymně zeptat : www.smsporadce­.ic.cz

Dvorka88

Jelikož už čekáme rodinu, tak jsem začal také uvažovat nad životním pojištěním. Který pojišťovna ho nabízí za dobrou cenu?

Novotttnajan

Také jsem to řešila v době, kdy jsem čekala miminko. Člověk už potom přemýšlí jinak a chce své blízké zabezpečit. Já jsem životní pojištění našla výhodně přes online srovnávač pojištění. Celé jsem ho tak i online uzavřela a vlastně jsem ani nemusela nikam jít kvůli tomu.

Dvorka88

Opravdu se to tolik vyplatilo? Uzavřela jste to přes počítač? Jakým způsobem jste podepisovala smlouvu o pojištění?

Novotttnajan

Vyplatilo. Ostatně to si i sama můžete ověřit. Podívejte se na srovnávač pojištění Klik .cz, kde se na nabídky pojišťoven můžete podívat. Podepisovat smlouvu právě nemusíte, stačí pojištění zaplatit online přes bankovní převod.

StandaSan

Zdravím, zkuste když tak vybrat některou z těchto pojišťoven – https://www.ti­pli.cz/obchody/po­jistovny – na nákup pojištění pak můžete získat i cashback. Já si pojištění sjednával u ČSOB a nemám jedinou výhradu – u nich mimochodem vracejí až 10 %!

Rony88

Dobrý den.

Zkušenosti s pojišťovnami mám jelikož se pojišťovnictvím již létá živím.
Záleží na tom co přesně si pod pojmem pojistit představujete, je potřeba udělat přesný návrh k vaším požadavkům.Člověku bez závazků a bez dětí bude vyhovovat něco jiného než osobě která má již na co přihlížet. Na trhu je spousta pojistek a připojištění u kterých je potřeba se zaobírat jak cenou tak kvalitou. Nemalou rolí hraje i to na jakého finančního poradce narazíte.I dva kolegové ze stejné pojišťovny mohou udělat dvě různé pojistky.Záleží na profesionalitě daneho poradce.
Pro více informací mě kontaktujte na mailové adrese rony85@atlas.cz