Pokročilý

CHCI SE NECHAT POJISTIT.JAKÉ MÁTE ZKUŠENOSTI S POJIŠTOVNAMI,MŮŽETE MI DOPORUČIT?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Nedá se doporučit nejlepší. Každá z pojiš%toven má proti druhé vždy něco lepšího a něco zase horšího. Taky nevíe, co chceš nechat pojistit. Chce to nechat si udělat více nabídek a pečlivě porovnat smlouvy. Na co vše se pojistka vztahuje, na ce se naopak nevztahuje, kolik budu platit , jak velké je pojistné plnění, zda můžu vypovědět a za jakých podmínek a všechny další náležitosti. Potom si teprve po zralé úvaze vybrat

Další odpovědi:

Pokročilý

Tak jak píše Drap,
já osobně mám svého poradce. Ale trvalo mi, než jsem našel důvěru, protože jsem naletěl podvodníkovi. Teď jsem rád, že mi ve všem udělal pořádek a ušetřil mi nejen peníze ale i starosti, vždy se mě ptal proč to chci a tím chci získat. Víc se ptal než cokoli nabízel, pak mi poslal několik modelů, pak jsme se sešly a vše prodiskutovali a až pak se něco sepisovalo, nyní vím Co a Proč mám a co vše mi to řeší a nebo neřeší. Doporučuji ve svém okolí se známých poptat ať doporučí s kým jsou spokojeni. Pokud se najde opravdový finanční poradce (a ne zlatokop) tak dokáže velmi dobře poradit.
Ten můj má své stránky tak je možné se jej i na ledacos anonymně zeptat : www.smsporadce.ic.cz

Diskuze k otázce

Rony88

Dobrý den.

Zkušenosti s pojišťovnami mám jelikož se pojišťovnictvím již létá živím.
Záleží na tom co přesně si pod pojmem pojistit představujete, je potřeba udělat přesný návrh k vaším požadavkům.Člověku bez závazků a bez dětí bude vyhovovat něco jiného než osobě která má již na co přihlížet. Na trhu je spousta pojistek a připojištění u kterých je potřeba se zaobírat jak cenou tak kvalitou. Nemalou rolí hraje i to na jakého finančního poradce narazíte.I dva kolegové ze stejné pojišťovny mohou udělat dvě různé pojistky.Záleží na profesionalitě daneho poradce.
Pro více informací mě kontaktujte na mailové adrese rony85@atlas.cz

Zajímavé otázky v kategorii Finance a podnikání

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Finance a podnikání

Zlatý Drap 690
Zlatý mosoj 417
Zlatý gecco 242
Zlatý Hlada 239
Stříbrný ivzez 212
Zlatý standa 200
Zlatý hanulka11 179
Zlatý ReHu 172
Zlatý led 157
Zlatý panenka 153

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.