Blackienaaa

Chci se kamarádit s Rihannou…

Kdyby to jenom trošku šlo.. myslíte, že je nějaká možnost se s ní kamarádit nebo aspoň popovídat nebo být v kontaktu nebo třeba jít domů? :D Je to moje nejoblíbenější zpěvačka, zbožňuju ji! ÁÁÁ! Je to můj největší sen, ale dost těžko se mi splní a já to vím. :( Asi si řeknete, že jsem blázen, ale opravdu je to můj sen!

Nejlepší odpověď
Ella

:D :D :D
Nechci ti brát iluze, ale tu nejspíš ani v živote nepotkáš, pokud nepôjdeš na nějaký její koncert, to ji možná uvidíš z nékolika metrů…

Já mám zase svýho zbožňovanýho herce, ale pochybuju, že mu někdy vlezu do domu :D

Určitě na internetu existuje adresa, buď klasická nebo emailová, kam jí fanoušci můžou psát nebo mailovat, tak můžeš zkusit alespoň to…

Jinak co ti poradím… najdi si holku – kluka, nepoznám co jsi zač, takže tak, a začni žít, pak ti nějaká Rihanna bude ukradená…

Další odpovědi
Alesh

Kdybys s ní chtěl souložit, to bych pochopil, ale kamarádit … ?! 🙂

Meropa

Když si něco opravdu moc přeješ tak se Ti to splní, a možná se mýlím, ale pochybuji o tom zda zbožňuješ tuto zpěvačku, spíše si myslím že její hlas nebo písně.

terry

Líbí se ti její písničky?
Jak se můžeš chtít kamarádit s někým, koho neznáš?
A…pokud opravdu něco hodně a trvale chceš, tak se ti to dříve či později povede.
Jde jen a pouze o to, jak hodně to opravdu chceš.