Avatar uživatele
anonym

Chci se jen zeptat,zda nevadí kouření a pití alkoholu při hyperventilačí tetanii?Žádné prášky zatím neberu.Dík

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? BIGFOOT před 4986 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Miroslavst

Mně určitě ne a vy si dělejte co uznáte za vhodné.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
martina1

Pokud jsem to správně pochopila,tak­seléčíte s plícemi.To by jste si měl racionálně vydedukovatmže kouření nebude to pravé ořechové.alkohol v malém množství by asi vadit neměl.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BIGFOOT

doufám,že tímto stylem života se nezabijete,pře­mešlejte,lidské zdraví má svý meze.BIGFOOT

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Giuseppe

Pokud vím, tak hyperventilační tetanie je v podstatě šok, následkem náhle zrychleného dáchání. Většinou to souvisí s psychykou, ale může se to stát i při sportu, velké fyzické zátěži atd. Důležité je se v takové situaci sklidnit a alkohol docela uklidňuje 🙂 Já také dost trpěl hyperventilační tetalií jako následek určité paniky když se mi špatně dýchalo při potížích s krkem, které trvají už rok, ale díky antidepresivům už hyperventilační šoky nemám. Nicméně alkohol mi neuškodil předtím ani teď, naopak jak jsem již zmínil, uklidňuje. Ale nesmí se pít moc, protože alkohol zabíjí serotonin v mozku a bez něj se pak hyperventilace zvládá velice, ale velice těžko..

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek