Petuna

Proč cítím něco jiného než manžel?

Chci se zeptat: kdyz si cichnu k vypranymu tricku, tak citim zvratky, ale kdyz jsem dala cichnout k manzelovi, tak mu to vonelo po avivazi, tak proc ja citim tohle???

Nejlepší odpověď
anonym

Ony ženy mají asi jiný čich na různé smrady. Manželka také řekne, že mi smrdí ponožky a já nic necítím. A tak je to v 90% u nás doma.
Takže plně chápu manžela. Co nám chlapům voní, tak ženským smrdí.

Další odpovědi
marci1

Máme „lepší“ nosy. Kdysi jsem to měla jako ty a zjistila jsem, že pračka máchá prádlo v malém množství vody a prádlo má takový otřesný odér. Přilévám na máchání do pračky více vody a je vše v pohodě. Voní! 🙂

Lgee

Protože si to vsugerovavas, veř mi že vsugerivat se dá úplně všechno :'(