normal

Chci pronajmout pokoj.Koupila jsem nový plynový kotel.Budu ho moci později odečíst z daní.

odpis daní

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Málo informací. Ten pokoj pronajímáte jako samostatný byt, kde kotel slouží pro vytápění tohoto pokoje nebo jej využíváte i vy doma? Nebo je to pokoj v provozovně?
Dle mého názoru asi nebudete moct odečíst a už vůbec ne najednou, ale odpisy.
Pokud jej používáte pro domácnost, ještě horší-asi nějakou poměrnou částí.