chlaba

chci přijít k holce , prostě jít po ulici a ta která se mi prostě zalíbí tak k ní zajdu a hned se jí zeptám , jestli se

chci přijít k holce , prostě jít po ulici a ta která se mi prostě zalíbí tak k ní zajdu a hned se jí zeptám , jestli se mnou nechce na radne , myslíte že by to mohlo vyjít ?

Nejlepší odpověď
Damiana

Zkus to. Když v tobě nebude vidět třeba hnůj, tak by to možná i mohlo vyjít…:-)
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/zeny-delali-delaji-vam-cizi-chlapi-navrhy

Další odpovědi
zzzzz

třeba jo. 🙂

hanulka11

každá s tebou nepůjde-to se připrav

Beer4Real

řekni to na ulici třeba deseti holkám, sice tě většina pošle někam ale jedna z nich na to rande nakonec pude. aspon si to nacvičíš kdyby to rande náhodou nevyšlo :)

mosoj

A co když se nebudeš líbit ty jí !

Kamionacka09

Jo zkus to treba se nejaka nekdy chyti ale nesmis byt moc vlezlej.