bolak

Jak rozdělit poplatek za ČRo mezi rádia která skutečně poslouchám?

Chci poplatek za ČRo který neposlouchám zrušit, a zmíněných 45 korun rozdělit mezi rádia která skutečně poslouchám…jak to udělám?

Nejlepší odpověď
Drap

V zákonných mezích nelze.

Další odpovědi
marci1

Je úplně jedno jakou rozhlasovou stanici ( rádio ) posloucháš. Rozhlasový poplatek se platí již za pouhé držení rádia tj. rozhlasového přijímače nikoliv za samotný poslech či neposlech kterékoliv rozhlasové stanice.
http://zis-ext.rozhlas.cz/pa­gesfo/faqfo.as­px#5

anonym

Koncesionářský poplatek platíš za mořnost poslouchat jakékoli „rádio“ – a výtěžek jde tomu ´státnímu´.
To je dáno zákonem.
Pokud chceš podporovat jiná rádia, sponzoruj je.