FiveGirls

Chci pomoct jedný holce která je na holky a na kluky(na obojí).

Ahoj,já si píšu na skypu s jednou holkou,který je jak na kluky,tak i na holky.Je jí 13 let jako mě a nemá kamarádky jenom kvůli tomu že je na obojí pohlaví.Já jsem se jí ptala jestli chce být jenom na kluky a ona řekla že ano.A také sem se jí zeptala jestli chce s tim nějak pomoct a ona opět řekla ano.Jenomže já nevím jak.Takže vás žádám o pomoc.Jak zařídit aby byla jen na kluky?

Nejlepší odpověď
anonym

Kdysi byvalo na Prime Trni porad o ruznych problembech lidi,a jeden byl na toto tema,sexuolog tam rekl,ze clovek nemuze byt na oboji,jen si to sve hleda a nekdy si to uvedomi az kdyz uz je dospely,no ta kamoska snad bude mit vice stesti na uvedomeni si sama sebe,at tak ci onak porad bude jiste hodnotnym clovekem.

Další odpovědi
člověk

to vše přinese čas.v třinácti si mnozí neuvědomují svou orientaci,
něco je přirozené a něco se dělá podle skušeností,
něchte to té kamarádce a žití

Betynka

tak a't prohlasí nebo a't se políví s klukem. Klidně ť je na kluky ale musí předstírat, že je na kluky aby trochu zapadla…

hawranek

Ve třionácti si člověk nemůže plně uvědomovat svou sexuální orientaci. Pokud by jí ale toto zůstalo do pokročilejšího věku, nejde zařídit aby byla „jenom“ na kluky. Bisexualita je normální věc. Navíc nevím, proč by kvůli tomu neměla zapadat. Znám několik bisexuálně i homosexuálně orientovaných lidí a nemají se společností problém. Tak kamarádce řekni ať to nevytrubuje do světa a počká s tim, až bude trochu starší. Navíc, v pubertě většinu lidí přepadávají chutě zkusit to se stejným pohlavím. A nejenom v pubertě.