Chci položit otázku a nevím jakou. Poradíš?!

Nejlepší odpověď
iceT

A jaké téma Tě zajímá?
Já tímto taky trpím,chci se ptát a nevím na co.
Třeba dnes mě zajímalo jestli se bude vědět co je to nagan,a pak jsem zjistila,že celou dobu se to u nás doma říkalo blbě a správně je to nagant.Tak jsem se raději nezeptala.

Teď mě zajímá,jak škaredé musí být poranění,zlomení klíční kosti,když se dá do ramenní ortézy a pak se to jde operovat…ale se mi zdá,že je pozdě takovou otázku pokládat,tak se zase nezeptám.

Další odpovědi
hanny 2

Nech to na zítřek,ráno moudřejší večera!

oskar

Třeba co jste měli k obědu?