martulka

chci otehotnet

Dobry den chci se zeptat, loni 2009 v kvetnu jsem vysadila prasky snazime se s pritelem o miminko, ale nedari se nam to, menstruace se mi v lednu opozdila o 7 dni a v unoru o 9 dni,neni nejaka chyba ve me??. co bych proto mela udelat, brat nejake vitaminy prosim poradte mi dekuji Marketa

Nejlepší odpověď
trenkyvkině

moc o tom nepřemýšlejte a bušte do toho,a věřte,že to přijde samo,medikamenty na vyvolání těhotenství nejsou,i když vitamíny určitě přijdou vždycky vhod,já bych naordinoval partnerovi avokádo a papayu,ty bys měla jíst jablka a hrušky,pokud to trvá dlouho zajděte k odborníkovi,

Další odpovědi
panenka

nesmíš na tím tak přemýšlet dej tomu čas radím ti ze své skušenosti taky jsem si hodně přála mimčo a nic nepřicházelo.pak jsem se uklidnila nemyslela na to tak a podařilo se

Michal

Než navštívite odborníka,zkuste změnit polohu.Zdá se jako vhodná poloha ze zadu „na pejska,nebo na koníčka“.Hezké milování a zdravého potomka.

afro.minerva

Poradím ti tohle. Jestli chceš otěhotnět, tak si hned po souloži a vyvrcholení partnera lehni s nohama nahoru, aby jsi měla pánev skloněnou. Já si lehala tak, že jsem dala nohy nad hlavu a opřela si je o zeď. Nemusíš dělat úplně svíčku, ale gravitace jim pomůže dostat se na správné místo. A taky do toho bušte co nejčastěji. Můžeš si skusit vypočítat ovulaci, ale když ti to tahle skáče, tak se asi trefíš sotva. Možná to je v tobě. Nejsi z toho ve stresu? Nečekáš na to každý měsíc? Musíš se hodit do pohody. Když je ženská v pohodě, tak můžou spermie v jejím těle čekat na vajíčko třeba týden, ale když je ve stresu, tak jsou všechny spermie do hodiny mrtvý. Takže hlavně veselá nálada a pusť to z hlavy. Vyraž třeba na flám (ale radši bez alkoholu, člověk nikdy neví, jestli už nejsi v tom. Někdy má ženská první měsíc maličko menstruaci a už je těhotná…)

misicka2310

Nic si stoho nedělej já osobně sem se o mimi taky snažila a měla strach že neotěhotním a trvalo mi to rok apůl a ted jsem mám 4 dny po termínu a zase upně jiný strach že snad nikdy neporodím neboj to příjde jak to nebudeš čekat :) přeji hodně štěští

anetadela1

Není pravda abyste do toho „bušila“ co nejčastěji. Naopak to dělejte tak obden, protože spermie jsou pak kvalitnější. A nohy nahoru taky moc nepomůžou, já to dělala a stejně jsem do jinýho stavu nepřišla. Pokud byste byla v pořádku, tak otěhotníte v normální poloze. Zajděte v klidu na gyndu, oni vás vyšetří a řeknou co dál…