chci otehotnet

Dobry den chci se zeptat, loni 2009 v kvetnu jsem vysadila prasky snazime se s pritelem o miminko, ale nedari se nam to, menstruace se mi v lednu opozdila o 7 dni a v unoru o 9 dni,neni nejaka chyba ve me??. co bych proto mela udelat, brat nejake vitaminy prosim poradte mi dekuji Marketa

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

moc o tom nepřemýšlejte a bušte do toho,a věřte,že to přijde samo,medikamenty na vyvolání těhotenství nejsou,i když vitamíny určitě přijdou vždycky vhod,já bych naordinoval partnerovi avokádo a papayu,ty bys měla jíst jablka a hrušky,pokud to trvá dlouho zajděte k odborníkovi,

Další odpovědi:

Zlatý

nesmíš na tím tak přemýšlet dej tomu čas radím ti ze své skušenosti taky jsem si hodně přála mimčo a nic nepřicházelo.pak jsem se uklidnila nemyslela na to tak a podařilo se

Stříbrný

Než navštívite odborníka,zkuste změnit polohu.Zdá se jako vhodná poloha ze zadu "na pejska,nebo na koníčka".Hezké milování a zdravého potomka.

Bronzový

Poradím ti tohle. Jestli chceš otěhotnět, tak si hned po souloži a vyvrcholení partnera lehni s nohama nahoru, aby jsi měla pánev skloněnou. Já si lehala tak, že jsem dala nohy nad hlavu a opřela si je o zeď. Nemusíš dělat úplně svíčku, ale gravitace jim pomůže dostat se na správné místo. A taky do toho bušte co nejčastěji. Můžeš si skusit vypočítat ovulaci, ale když ti to tahle skáče, tak se asi trefíš sotva. Možná to je v tobě. Nejsi z toho ve stresu? Nečekáš na to každý měsíc? Musíš se hodit do pohody. Když je ženská v pohodě, tak můžou spermie v jejím těle čekat na vajíčko třeba týden, ale když je ve stresu, tak jsou všechny spermie do hodiny mrtvý. Takže hlavně veselá nálada a pusť to z hlavy. Vyraž třeba na flám (ale radši bez alkoholu, člověk nikdy neví, jestli už nejsi v tom. Někdy má ženská první měsíc maličko menstruaci a už je těhotná...)

Pokročilý

Nic si stoho nedělej já osobně sem se o mimi taky snažila a měla strach že neotěhotním a trvalo mi to rok apůl a ted jsem mám 4 dny po termínu a zase upně jiný strach že snad nikdy neporodím neboj to příjde jak to nebudeš čekat :) přeji hodně štěští

Bronzový

Není pravda abyste do toho "bušila" co nejčastěji. Naopak to dělejte tak obden, protože spermie jsou pak kvalitnější. A nohy nahoru taky moc nepomůžou, já to dělala a stejně jsem do jinýho stavu nepřišla. Pokud byste byla v pořádku, tak otěhotníte v normální poloze. Zajděte v klidu na gyndu, oni vás vyšetří a řeknou co dál....

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.