I am devil

Chci odstranit jeden soubor z flešky a píše mi to pořád že "Disketa je chráněna proti přepsání " co mám dělat??

Doplňuji:
místo flešky adapter

Odpovědi
www

I tato klíčová slova zde již byla zodpovídána:

Zdroj: www.odpovedi.cz/se­arch?q=Disketa%20je%20ch­r%C3%A1n%C4%9Bna­proti%20p%C5%99­eps%C3%A1n%C3%­AD

Bedy

Zkuste restartovat počítač nebo zkuste flešku připojit do jiného počítače.
Případně můžete zkusit všechny soubory zálohovat a flešku naformátovat.
V krajním případě zkuste program Bootice – ke stažení z http://bootice­.narod.ru/ Ale buďte opratná!

Elk

Přesuň věci z flešky do pc a flešku naformátuj. Pak si vrať zpátky jen to, co potřebuješ.