Oprah

Chci odhlásit auto

Plati se za to neco?Jedna se o Hradec Kralove

Odpovědi
panenka

Za odhlášení auta se neplatí nic.Vezmi si smlouvu o prodeji a velký techničák, na úřadě vyřídíš odhlášení auta, na pojišťovně zrušíš pojistku,a předáš techničák kupci.

martina1

Pokud myslíte ekologickou likvidaci a pak odhlásit.Tak se neplatí ani za jedno,alespoň ve Vrchlabí v Havexu ne.My teda darovali auto hasičům na cvičení a ti nám doklad o likvidaci vystavili.S ním a s techničákem nám pak auto na Městském úřadě zdarma odhlásili.

cukrar

za odhlášení z registru vozidle se nic neplatí.