Chci nainstalovat icq 6.5 ale nejde to pomozte mi prosím?!?!?!

Dnes jsem si chtela nainstalovat icq 6.5 v češtine dostala jsem se až k tomu vytvořit nový účet ale když na to kliknu objeví se mi na internetu tato stranka:
http://www.ic­q.com/support/xtra_e­rror.html?xtra_i­d=coreg&clien­t_id=10&clien­t_lsp_id=0&bu­ild=1042
nevim co mam delat prosim odpovidejte rychle DEKUJI PREDEM.....=)

Odpovědi
anonym

zkuste raději stáhnou z jiných stránek a rovnou v češtině např centrum

Zdroj: www.centrum.cz

alenka901

odinstaluj icq 5 pokud ho máš