chci motorku,že dostanu doklady poslané poštou za týden,dovoz na přihlašení orig.IT.TP +odhláška mam se bát koupě

je to na www.bazos.cz motorky hornet CB600F 25KW strakonice 38601 pan Petr má tam dohromady 9 motorek

Nejlepší odpověď
Deli

Všechny podklady, kopii vel.TP a kup.sml. by jste měl dostat na místě. A také doklad o zaplacení! Nevyjeďte na silnici bez pov.ručení.
Originál velkého TP dostanete poštou do týdne – to je běžný postup i u autobazarů.

Další odpovědi
cukrar

Pokud koupíte motocykl a nebudete mít k tomu, doklady, klidně koupíte něco co doklady vůbec nemá. Zažil jsem mnoho zklamání z výborných prodejů. Pokud nebuete má¨í malý techničák a zelenou kartu, NESMÍTE na vozovku.
Nejlepší je osobně zajet na místo a vše ihned zařídit. Co budete dělat, když se stane problém, a oni sdělí, " my jsme doklady poslali, asi se někde zpozdili, zapomeli, zratili?

Nestraším, jen konstatuji časté výmluvy…
ICQ 55180641