Chci manželce k narozeninám koupit diamant,ale …

…nevím,jestli s nim bude umět řezat sklo.

Odpovědi
Jikra

Tak nejdřív jí nech ať se sním pokochá a potom jí vem ke sklenářům ať se dívá jak se to má dělat a nakonec jí kup několik tabulí skla a to by bylo aby se to nenaučila.
Jo a nezapoměň na obvazový materiál.
A když tak ještě odkaz.

Zdroj: http://www.ku­time.cz/vyhle­davani/?retezec=jak+%F8e­zat+sklo&odkud=u­vodni_stranka&sub­mit=Vyhledat

tom004

Celkem slušná šíře záběru.Do tchýně bleskem,do manželky diamantem,a co děti.........­....mají si kde hrát.. 🙂