yury

Chci koupit tiskarnu

Chci koupit tiskarnu,ale nevim jakou jestli laserovou nebo inkoustovou,muze mi nekdo poradit co se tyce nakladu na provoz atd?tisknu obcas nejakou fotku a letak,muze mi nekdo poradit popr. i nejaky model do 3000kc?jsem laik.u inkoustovych jsem slysel ze hodne zasycha inkoust,kdyz se delsi cas netiskne.prosim o radu.

Nejlepší odpověď
mosoj

Laserová se na tisk fotek nehodí.
Jinak si dej do vyhledávače „tiskárny“. Již se zde diskutovalo mnohokrát.