Chci kandidovat na prezidenta!

Podpoříte mne svými hlasy? Ještě potřebuji 49995 hlasů!

Nejlepší odpověď
Alesh

Dej sem životopis a budu o tom uvažovat. 😉

Další odpovědi
Sůwa

Barbakane, s mým hlasem můžeš taky počítat, když už nic jiného, tak aspoň bude sranda. Jen aby nám tě tam nějak nezkazili ☹. To víš, kdo chce s vlky žíti, musí s nimi výti.
Měl jsi to dát jako anketu, hned bys věděl, kolik máš dalších hlasů.

Drap

Tak teď už jich potřebuješ jen 49994

barnajka

Kde to mám podepsat? :D

briketka10

jo jo můj už je jasnej..
tak jich potřebuješ míň 🙂

Illines

Podporim i ja ,spravna ambice,clovek musi jit do predu.

hanulka11

Ne -to ti neprojde ..kašli na to

johana 56

Pošlete podpisovou listinu.Ale příspěvek na volební kamaň není jistý.
Doplňuji:
Do roka a do dne se ukáže,co je důležitější.

KdoSiOdJinud

Krásně je vidět jak lidé zvolí kohokoliv jen aby tam nebyl ten kdo tam je nyní (záměrně nejmenuji, protože tahle situace by nastala v 90% i u následovníka, jeho následovníka atd…)

Btw. jsem stejný jako ostatní, můj hlas bys měl 😁

láďa1

Podpořím když mě na hradě najdeš pěkně placené místo a zlatý padák při odchodu!!!

Reuef

jenom jestli uz ti bylo 40 let barbakane 😁