packa

Chci k narozeninám jediné!

Od té doby co mi umřel králík jsem se ani jednou neusmála :(!
Chtěla bych nového ale žádný by se ji nepodobal:/..­...Jmenovala se Kulička a vždycky když jsem nemohla usnout tak jsem se s ní v posteli hrála jak už jsem byla unavená a Kulička ne tak mě začala olizovat:) Když jsem usnula s Kuličkou tak se mi oni zdálo…po té jsem se vzbudila a hledám kde je hledám, hledám a ona spala celou tu dobu nad moji hlavou :)!Jednou večer taky ale spala u moji ruky hlavu měla položenou na dlani ale spala!!Já jsem se chtěla jenom napít ale nechtěla jsem ji budit, ale nějak jsem to udělala :D a jak jsem se vrátila tak mě Kulička v posteli hledala a nikdy! nikdy! jsem ji nezbila :D
:(((( Kéž by tu teď byla s námi :((
stýská se mi!!!! ať je to jakýkoli králík Kulička je v něčem výjimečnější :D jak mám mamku přemluvit aby mi koupila králíka??!! pomozte mi prosím :((

Nejlepší odpověď
Damiana

Je to smutné, když ti umře zvířátko, které jsi měla ráda a ono tebe, ale to je život, s tím nic nenaděláš. Jenže… byla by škoda nedat šanci nějakému jinému králičkovi – nebo třeba kočičce či pejskovi. Představ si, že se bez tebe a toho, jak dovedeš svého zvířecího kámoše rozmazlovat, teď někde „fláká“ tvoreček, který by si také zasloužil, aby ho měl někdo tolik rád, jako ty Kuličku. Dej mu šanci, promluvte si o tom s mamkou a běžte si ho najít. Bude to nový kamarád, nebude to Kulička, ale to ho přece nedělá horším – je to někdo jiný a poznat a mít v životě víc kamarádů – to je také zapotřebí. Kuličku tím nezradíš, neboj. Jen bude mít to štěstí jako ona – být u tebe – ještě „někdo“ jiný… Jsou Velikonoce, všude plno mláďat, nejlepší šance pro nového kámoše…:-)

Další odpovědi
Drap

Poprosit !

bolak

zeptej si mámy, co máš udělat proto abys mohla mít zase králíka..

PS:a nechceš si koupit hliněnku? kulička jako kulička ne?

Morčata331

Tak mamce řekni že by si chtěla k narozkam jenom kralíka. Rekni že by ses o něj dobře starala atd… A když to nepomůže tak jí pros pros pros. Nebo to řekni tatovi u mě to vždycky pomůže:) Držím palce:)

bolak

Damiana: ty seš dneska nějaká naměko, ne? :)

že tak za kuličku2 bojuješ..

Damiana

Myslíš…? Když ty jsi mě už zákeřně předběhl s Hliněnkou, na to nemám, takže zbývá jen dobrota srdce.:-)

bolak

toho zase nejsem schopen já :))

ale vpzpomněl jsem, jak kdysi kamarádka taky chtěla zvířátko, a pořád prosila „mamino mamino, kup mi morče“ a mamina furt že ne, jenže vona ji votravovala asi rok, až ji ho nakonec koupili, bylo to někdy v červnu, a vona ho furt tahala po bytě i na balkon a ten měla oplocenej, aby jí morčátko neuteklo a rodiče jí vždycky upozorňovali „hlavně až půjdeš ven, tak ho nezapomeň dát někam do stínu“ a vona „nojóó furt!!“ a pak jednou byly pařáky, ona odjela ráno v sedum na koupálko a večer se vrátila domů, šla sundat prádlo ze šňůry, vešla na balkón, koukla na zem a povídá „týjo, co je to tady za placku“, tak do toho kopla a placka letěla z 6. patra až na zem..a ta lítající placka, to bylo to její morčátko, který se v tom 40 stupňovým vedru úplně vysušilo :))

Damiana

Fůjtajksl. Nevím proč, ale já ty tvoje příhody se zvířátky nemám moc ráda… Tak jsem si přála, abys u Cíněnky alespoň plakal, a ty na mě vytáhneš nový exponát do Batesovic motýlku…

bolak

nojo, a to morče, já už si ani nevzpomenu jak se vlastně původně jmenovalo, ale od té „balkónové pařby“, vždycky když o něm pak mluvila, tak o něm mluvila jako o „křížale“…