Avatar uživatele
packa

Chci k narozeninám jediné!

Od té doby co mi umřel králík jsem se ani jednou neusmála :(!
Chtěla bych nového ale žádný by se ji nepodobal:/..­...Jmenovala se Kulička a vždycky když jsem nemohla usnout tak jsem se s ní v posteli hrála jak už jsem byla unavená a Kulička ne tak mě začala olizovat:) Když jsem usnula s Kuličkou tak se mi oni zdálo…po té jsem se vzbudila a hledám kde je hledám, hledám a ona spala celou tu dobu nad moji hlavou :)!Jednou večer taky ale spala u moji ruky hlavu měla položenou na dlani ale spala!!Já jsem se chtěla jenom napít ale nechtěla jsem ji budit, ale nějak jsem to udělala :D a jak jsem se vrátila tak mě Kulička v posteli hledala a nikdy! nikdy! jsem ji nezbila :D
:(((( Kéž by tu teď byla s námi :((
stýská se mi!!!! ať je to jakýkoli králík Kulička je v něčem výjimečnější :D jak mám mamku přemluvit aby mi koupila králíka??!! pomozte mi prosím :((

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? mosoj před 4044 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Damiana

Je to smutné, když ti umře zvířátko, které jsi měla ráda a ono tebe, ale to je život, s tím nic nenaděláš. Jenže… byla by škoda nedat šanci nějakému jinému králičkovi – nebo třeba kočičce či pejskovi. Představ si, že se bez tebe a toho, jak dovedeš svého zvířecího kámoše rozmazlovat, teď někde „fláká“ tvoreček, který by si také zasloužil, aby ho měl někdo tolik rád, jako ty Kuličku. Dej mu šanci, promluvte si o tom s mamkou a běžte si ho najít. Bude to nový kamarád, nebude to Kulička, ale to ho přece nedělá horším – je to někdo jiný a poznat a mít v životě víc kamarádů – to je také zapotřebí. Kuličku tím nezradíš, neboj. Jen bude mít to štěstí jako ona – být u tebe – ještě „někdo“ jiný… Jsou Velikonoce, všude plno mláďat, nejlepší šance pro nového kámoše…:-)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Poprosit !

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
bolak

zeptej si mámy, co máš udělat proto abys mohla mít zase králíka..

PS:a nechceš si koupit hliněnku? kulička jako kulička ne?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Morčata331

Tak mamce řekni že by si chtěla k narozkam jenom kralíka. Rekni že by ses o něj dobře starala atd… A když to nepomůže tak jí pros pros pros. Nebo to řekni tatovi u mě to vždycky pomůže:) Držím palce:)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
bolak

Damiana: ty seš dneska nějaká naměko, ne? :)

že tak za kuličku2 bojuješ..

před 4044 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Damiana

Myslíš…? Když ty jsi mě už zákeřně předběhl s Hliněnkou, na to nemám, takže zbývá jen dobrota srdce.:-)

před 4044 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

toho zase nejsem schopen já :))

ale vpzpomněl jsem, jak kdysi kamarádka taky chtěla zvířátko, a pořád prosila „mamino mamino, kup mi morče“ a mamina furt že ne, jenže vona ji votravovala asi rok, až ji ho nakonec koupili, bylo to někdy v červnu, a vona ho furt tahala po bytě i na balkon a ten měla oplocenej, aby jí morčátko neuteklo a rodiče jí vždycky upozorňovali „hlavně až půjdeš ven, tak ho nezapomeň dát někam do stínu“ a vona „nojóó furt!!“ a pak jednou byly pařáky, ona odjela ráno v sedum na koupálko a večer se vrátila domů, šla sundat prádlo ze šňůry, vešla na balkón, koukla na zem a povídá „týjo, co je to tady za placku“, tak do toho kopla a placka letěla z 6. patra až na zem..a ta lítající placka, to bylo to její morčátko, který se v tom 40 stupňovým vedru úplně vysušilo :))

před 4044 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Damiana

Fůjtajksl. Nevím proč, ale já ty tvoje příhody se zvířátky nemám moc ráda… Tak jsem si přála, abys u Cíněnky alespoň plakal, a ty na mě vytáhneš nový exponát do Batesovic motýlku…

před 4044 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

nojo, a to morče, já už si ani nevzpomenu jak se vlastně původně jmenovalo, ale od té „balkónové pařby“, vždycky když o něm pak mluvila, tak o něm mluvila jako o „křížale“…

před 4044 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek