Tom.Noddy

Chci investovat do nem. na Floridě na pronájem turistům. Máte někdo zkušenosti a info?

Nejlepší odpověď
anonym

Koupit vilu je to nejjednodussi . Ale pokud budete chtit pronajimat , musite tam mit nekoho , kdo se vam komplet postara o servis. : Vymena lozniho pradla , rucniku , cisteni denni – bazenu , odpad , uklid po kazdem pronajmu – nekdy i mezi … plus placeni dani , odpadku , vody , elektriny , pojisteni vily ..musite pocitat s 50 % zisku pujde na tyhle polozky ( kdyby byl dum celorocne pronajimatelny ) … plus platit provize real. maklerum za pronajem .. nekdo musi lidi ubytovavat a " odbytovavat ". V atraktivni lokalite date 75 % ze zisku pryc. Na vse jsou tam specialni servisy , ktere vse , co jsem popsal
za vas vyridi , vcetne dani. Pak jste ale na nule. -iv-

Další odpovědi
Valky

Jak psala -iv- ale myslím, že pokud jste šikovný, umíte dobře používat net, nepotřebujete makléře.. například ve Velkém Meďeru, kam jezdíme každý rok je tisíce domečků a vilek a nikdy nemají nouzi o ubytování… Spíš naopak, kdo tam jede na „blind“ má problém sehnat ubytování blízko termálních lázní… Takže to může fungovat i bez toho! :) Hodně štěstí..

anonym

Valky , kam ze to " jezdis " kazdy rok ?? -iv-