panxnotdead

Chci holku zpátky

Dneska mi řekla holka, že se se mnou rozchází.. dneska prej měla blbej den, musí nosit brejle.. myslím, že jí budu trichu chybět, nevíte co jí mám napsat, aby se ke mě vrátila a aby jí to ještě neurazilo, protože mi napsala, že: Čim víc mě budeš přemlouvat, tim to bude horší.. když tak mi poradte co mám udělat, díky moc
Doplňuji:
Tak sem jí napsal ještě jednu zprávu, ve kterým sem jí to všechno vysvětlil a řekl jí, ať si to ještě pořádně rozmyslý, že dnešek stál za nic a ať mi to napíše ráno.. vypadalo to docela nadějně, díky moc všem

Nejlepší odpověď
bolak

Pokud tomu dobře rozumím, tak dostala brýle, tudíž má zřejmě problémy se zrakem a z toho vyplývá že patrně vůbec nevidí o co přichází. Nezbejvá než to nějak vydržet a počkat až se jí zrak vrátí.

Nehce abys jí přemlouval, tak jí nepřemlouvej, prostě jen vyjádři nesouhlas: „Rozchod? Ne, to ne to neberu!“. To že se ona s tebou rozchází ještě něznamená že se ty musíš rozejít s ní, dělej prostě jako by nic, třeba dojde časem k rozumu.

Tady ti ještě poradím do foroty 5 možností jak odpovídat, kdyby nějak nechápala o co se snažíš a snažila se tě odpálkovat větou: „Ale já jsem se s tebou rozešla!!“

  1. To mě nevadí.
  2. To je tvůj problém.
  3. Ale já s tebou ne.
  4. To ti nevěřím!
  5. Fakt? A kdy? Tak to mi asi nějak uniklo.

Další odpovědi
anonym

a jak ona to podivně přemýšlí? To přece není důvod k rozchodu, ty jsi na ni moc hodný a ona to ví, hraje si s tebou, protože ví, že si to může dovolit, ty jí chceš a ona to ví, proto tak ošklivě s tebou jedná, jak s hadrem, podle náladičky, tak ji nech být a nevnucuj se, začne jí to vrtat v hlavě, proč nevoláš, nepíšeš, bude jí smutno a sama se ozve, pokd to en není pitomá výmlva, někdy lidi dělaj různý hnusný věci, aby se zbavili toho druhého, protože tam už je někdo třetí, no uvidíme… jednou se jí slušně ještě zeptej a když to bude odpověď, kterou jsi nechtěl slyšet, tak s ní přestaň, pak už nestojí za to

Kura

Počkal bych do zítra, to se jí rozleží v hlavě.
Ať ti to řekne do očí, že takovej stupidní důvod ji vede k rozchodu. Když se nebude chtít sejít ani zítra ani pozítří, tak to byl jen vymyšlenej důvod a najdi si jinou.

venkovan

Pokud chce vztah ukončit, tak ho ukončí i kdyby jsi jezdil obráceně na koze. Možná, že ji pár dní budeš chybět, ale s tím ty nic nenaděláš.
Děvče je samostatná myslící bytost a nějaké hlášky „Chci holku zpátky“ mi říkají, že jsi si ji jakoby nějak přivlastnil.
Jinými slovy – chtít můžeš, ale to jestli se vrátí je jen na ni. A nějaké nátlaky, sliby, prosby – to už je bude zřejmě za hranice toho co ona by chtěla.
Prostě ber to jako kus života – kolik lidí se rozchází, rozvádí a ono to potom kolikrát dopadne ještě lépe (najde se jiný partner/partnerka) než v předcházejícím vztahu.
napsal jsem to dost natvrdo, ale život není jen růžový. je krásně barevný.

hanulka11

já bych nedělala nic – jestli o tebe stojí ozve se – ona se rozešla -a když ne je holek .......

anonym

Dnes nepiš. Nechej to na zítřek a potom jí buď napiš nebo zavolej, že ji máš rád, ale že její rozhodnutí budeš samozřejmě respektovat, pokud je to její skutečné přání. Nepřemlouvej ji.
Chtít ji zpátky můžeš, ale pokud teď brýle vnímá jako svůj handycap, potřebuje se s ním vyrovnat. To chce čas. Když jsou důvodem „kopaček“ opravdu jen ty brýle, tak se za pár dnů vzpamatuje a ozve se. Pokud je to jinak, tak třeba hledala záminku, jak Váš vztah ukončit, a nic vhodnějšího ji nenapadlo. Také třeba měla „dusno“ doma a nechtěla Ti to říct. Nezbývá než nechat čas, aby vyjevil, co bude dál.