Pája

CHCI HO!!!

Dobrý den,
znám kluka z druháku a vyměňujeme si vzájemně pohledy, když se vidíme, ale jsem strašný srab a nedokážu k němu přijít a říct: '' čáu, jak se jmenuješ a nechceš jít ven?…. Představuji si, že tohle by měl dělat kluk, ale nějak se nic neděje...nevím co mám dělat, dneska všichni žijí přes facebook, ale já se strašně ráda seznamuji osobně a ne tím že si ho přidám do přátel...Takže vás prosím o radu, jak ho ''DONUTIT aby mě oslovil, jak ho oslovit abych nevypadala moc vlezle, nebo popřípadě jiné rady. Moje kamarádky mě pořád nutí a přesvědčují abych udělala první krok, ale já chci vědět že o mě stojí :D.
Předem děkuji za odpověď :))

Nejlepší odpověď
anonym

Ahoj. V tomhle případě se to dobře radí, ale hůř provádí. Kamarádky pošli do háje a nenech se k ničemu ani nutit, ani hecovat. Máš v podstatě dvě možnosti – buď budeš dál čekat a ono to nějak dopadne, nebo sebereš odvahu a řekneš mu: Ahoj. Už pár dní Tě pozoruju a zajímá mne, jak se jmenuješ. Ostatní bych nechala asi na situaci, jak se dál vyvine. Zapamatuj si to, že nikdo neudělá nic, pokud není připravený to udělat. Proto je důležité, abys Ty sama věděla, že to, co chceš udělat, je správné a že to tak skutečně cítíš. Není žádná ostuda říct klukovi, že se Ti líbí. Buď na to zareaguje a potěší ho to, nebo to dopadne jinak a najde se někdo jiný. Kdyby to nevyšlo, nezoufej. Na světě je dost kluků, kteří hledají děvčata. Držím oba palce, aby Ti to vyšlo.

Další odpovědi
anonym

Nic Pájo zkus toto. Popros kamošku aby souhlasila s tím že dnes – zítra bude sraz důležitých lidiček v místních lázních nebo parku. Vyber si místo sama, kde to znáš, to proto, aby tam bylo hodně volného místa pro intimitu. Takže klidně můžeš zvolit i místní muzeum. Pokud ti v návštěvě muzea nebude bránit vstupné=kapesné, zvol tuto cestu. Ovšem vy tři za pár korun nemusíte vejít do muzea. To nevíme, kolik vám dají. Takže hodit papírek že v půl třetí tam a tam, bude tam Káťa, Páťa a Já, a ty taky. A je to oficiální! Vymyslete prosímvás holky další hloupost podobné jako vládla koncem 80. let – když ulicí projížděl zelený Trabant, muselo se skákat. Využijte této hlouposti a vymyslete podobnou. Jestli je ten kluk trouba a stydí se, no tak to znamená že máš navrch. A ty máš začít dříve než on. : Když počkáš, tak ho budou do parku tahat tvoje spolužačky. A ty utřeš hubu.
1 odkaz http://transla­te.google.cz/tran­slate?hl=cs&sl=­en&u=http://www­.wikihow.com/Get-a-Boyfriend&ei=jdAx­T8COCouG-waB7YzNBQ&sa=X&o­i=translate&ct=re­sult&resnum=1&ved=0C­DcQ7gEwAA&prev=/se­arch%3Fq%3Dhow­%2Bto%2Bget%2Ba%2Bbo­yfriend%26hl%3Dcs%­26client%3Dope­ra%26hs%3Dc9H%26rls%3Dcs­%26channel%3Dsug­gest%26prmd%3Dim­vns

Učiň test který změní váš vztah: Ve škole se budou žáci rvát. Někdo jiný, ostatní bude mít skvělé výsledky. To, co někdo jiný ostatní má, není pravda, stejně jako v jeho budoucím životě. Udělej test: ozvi se a hlasitě řekni názor, tohle je nejchytřejší kluk. Tohle je nejsilnější kluk.

Ty ale jestli je to trouba a učí se dobře, tak o tebe stojí. Ti ostatní by tě bili a to by byla škoda. Věř kamarádkám.

pizlicka

delas to naprosto spravne.on te musi oslovit,pokud bude mit zajem,oslovi te prvni on.ja to vzdy nenapadne delala tak,ze jsem chodila na mista,kam chodil on,ale tak,aby to nepoznal.nenapadne jsem mu chodila pred oci.vzdycky to vyslo.chce to trpelivost.ale nikdy neoslovuj jako prvni.i pohledy muzes pouzivat,a rozpacite usmevy.dej najevo,ze se jakoby stydis.on pak ziska odvahu.ufff,jsem se ponorila do vzpominek.

venkovan

My kluci jsme někdy silně natvrdlí. leckdy se bojíme trapasu.
Takže zkus to. A někdy na první oslovení stačí vymyslet nějakou blbost. A potom se uvidí. Tak mne napadlo – co jestli by ti neporadil, proč kapka vody k zemi padá širší stranou, když ta druhá, špičatá by měla menší odpor vzduchu – letěla by rychleji. To je volovina – co?

anonym

Ale to jsou její kamarádky! Jak můžeš takhle zrazovat? Aby přišla o důvěro kamarádek a navíc nabalila nějakého násilníka? Probuď se! Kamošky se potřebují, ty sama neuděláš nic.