Avatar uživatele
redhead

Chci do ciziny!

Ahoj, je mi 17, dnes jsem nastoupila do třetího ročníku střední školy a příští léto bych chtěla „vypadnout“ ! :D Nejvíce jsem pro jazykový kurz angličtiny, ale agentur je tolik, že nevím, kterou studovat detailně. Asi se budou kvalitou lišit. Jako všechno. Mám ráda arabské země, ale v těch se asi něco takového neuskutečňuje. Měla bych zájem o Francii, Anglii, Ameriku.. :) Přijde mi to moc zdlouhavé, pročítat webové stránky různých poskytovatelů takových kurzů, je tam hrozně moc informací. Asi jsem jenom líná :D Neexistují nějaké dny otevřených dveří třeba?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4242 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
sdesigner

pokud si trosku lina tak za hranice nechod..ja tady jsem a mam se dobre no stoji to mnoho sil a sebadiscipliny…

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Pájo Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
venkovan

Takže vizi studia na VŠ jsi pustila k vodě a hned za hranice. A ještě k tomu je pro tebe zdlouhavé čtení nabídek agentur.
Co ktomu říci – snad budeš mít štěstí.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
www

Ukaž tuto otázku svým rodičům. Pokud jsou soudní, rychle tě tento nekompromisní požadavek přejde. 😁

Zdroj: Názor

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal Kole

Do Arábie nejezdi, tam budeš muset chodit zahalená jak ve skafandru ☹

V cizí zemi nebudeš vědět jak volat o pomoc když se budeš topit v moři.

Zůstaň raději v naší domovině Víš kolik je krásných měst v České republice ?

Třeba Rakovník má jedno z největších náměstí. Nedaleko je Křivoklát o Kus dál Karlštejn.

Máme tu chráněnou krajinou oblast. Zrovna čeást města je zrekonstruvaná opravená, máme tu nové veřejné hajzlíky (nemusíš se štítit je použít). Rozvádí se tu metropolitní internetová síť po optice od místního „relativně“ levného providera.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

hlídej si tyto stránky a jistě najdeš co hledáš , ale věř ,že tam budeš muset makat
http://www.stu­dentagency.cz/sd/no­vinky/Jazykove-kurzy/podzim-2012.html?gclid=­CPqcjZybm7ICFYS9zA­ods3IApA

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Vzdělání a práce