ponovotny

chci dát odpověď s odkazem, jak dosáhnu toho, aby se to zobrazilo tím způsobem, že je to s označením zdroj.....

Doplňuji:
jen pro jistot-připiš něco vlastními slovy myslíš do okna odpovědi?

Nejlepší odpověď
iceT

Zkopírovaný odkaz vložíš do políčka -podělte se s ostatními o zdroj-je to modře zobrazené pod polem,kde se píše odpověď.A nevkládej pouze odkazy,něco k nim i připiš vlastními slovy,jinak horzí,že odpověď bude smazána.Stalo se.
Doplňuji:
ano do okna odpovědi napiš svůj text,pod něj nebo do políčka zdroj uveď odkaz.
odkaz se pak zobrazí v textu odpovědi nebo pod odpovědí se slovem zdroj.

Další odpovědi
zjentek

tu možnost budeš mít přímo pod textem, který vpíšeš jako odpověď – klikneš na modrý text níže,)

arygnoc

je rozumné napísať odpoveď, najlepšie vlastnými slovami.
niektorí tu využívajú iba klávesy Ctrl+C a Ctrl+V, hm.

odkaz až pod odpoveď.
niektorí používajú Odpovedi ako rozcestník, mrsknú sem link a myslia si, že je to vyriešené, že odpovedali (a ešte dostanú palčeky).

takže rozhodne nie iba odkaz.
buď ako písala iceT, ale dá sa odkaz vložiť i priamo do textu (hoci to niekedy blbne, vkladajú sa do odkazu nezmyselné medzery).