Ivetka303

Chci darovat oblečení v Brně.. kam?

Ráda bych darovala oblečení po mně.. některé věci nemám vůbec nošené, ale už ani neunosím. Nemáte tip, kam v Brně s tím? Ráda bych darovala dětem nebo někomu, kdo to ocení
Doplňuji:
Slunicko12: nelze mi odeslat Vám odpověď do zprávy. Pošlete mi svůj email na můj email: Ivetka303@seznam.cz PS: hodně oblečení jsem už věnovala, ale určitě budu dělat další očistu šatníku, tak se můžeme domluvit

Nejlepší odpověď
badisko

Nejlepe udelas kdyz to das k popelnicim vsak lidi si to rozeberou ..kdyz by jsi to chtela dat napriklad na charitu tak ..to musis nechat vycistit v pradelne a donest jim potvrzeni ze je to vyprane …vim je to pakec ale je to tak…

Další odpovědi
slunicko12

Dobry den chtela jsem se zeptat jestli mate jeste nejake obleceni a kolik bys te chtela za to,je mi 21let a jsem tehotna a merim 164cm.Dekuji za odezvu Bohacova