Oprah

Chci chovat 100–150 prasat muze mi nekdo poradit jake jsou naklady za mesic? Myslim tim krmeni,slama,vo­da apod.

Nejlepší odpověď
baghira

náklad na krmný den prasnice 70 – 78 Kč
náklad na krmný den prasničky 16 – 19 Kč
náklady na krmný den prasat v předvýkrmu 10 – 13 Kč
náklady na krmný den prasat ve výkrmu 16 – 19 Kč

Ale to je jen krmení. K tomu režie, energie, doprava, údržba…

Zdroj: http://www.zo­otechnika.cz/clan­ky/zaklady-chovatelstvi/e­konomika/preh­led-o-chovu-prasat-a-ekonomika.html

Další odpovědi
Ponytail

Teda, neporadím.
Nicméně nechápu, jak můžete uvažovat o takovém velkochovu, když evidentně moc netušíte, co to obnáší. Začněte s jedním či dvěma pašíky a uvidíte:-)

arygnoc

snad tím nemyslíte ty prasata v parlamentu?

to by vás vyšlo draze!

mosoj

Dotace v jiných zemích EU vás dostanou na kolena.