vicix8

Chci chodit s holkou, ovšem její kámošky chcou chodit semnou.

Ahoj, protřeboval bych poradit: líbí se mi jedna holka a mám ji moc rád. Ona to ví ale vždy když se jí zeptám na to jestli semnou nechce chodit odpoví: „nevím“ nebo „možná“ . Ptal jsem se jí proč se mnou nechce chodit a říkala, že je to kvůli tomu, že se líbím jejím dvoum nejlepším kamarádkám. Jenže tyto holky o mě ani nedělají nic pro to aby mě získaly. Ta holka která se mi líbí mi říkala, že kdyby sme spolu chodili, tak by naštvala její kámošky. I když ty její kámošky by u mě šanci neměly. Tak co mám dělat teď? Mám jí ríct toto nebo je toto u holek normální, vím že to by se u kluků nestalo. Budu vážně rád za vaši odpověď. :)

Nejlepší odpověď
Honzucha

Vyber si tu, která ti leží v srdci. Překonáte překážky i závistivé kámošky.

Další odpovědi
SajmonModer

Tak buď rád! Mě nikdo nechce!

anonym

Nejlepší je zničit přátelství mezi tvoji holkou a kámoškami a pak budete svoji nebo ji koupit nádherný dárek.

greycell

popros o radu Uzla, o oplzlosti nebude nouze