pan avatar

chci byt vyšší nejaky rady?

prosím jsem nejmenší ze třídy poradíte jídlo co mam jíst co nemam jíst poraadte jsem kluk
Doplňuji:
nic lhujmdfn v ncbv jhgfjdcmhnb

Nejlepší odpověď
setapouch

Vysoké stropy mívají byty ve starých domech. Nebo si postav dům na míru.
Za tohle Hus zemřel?

Další odpovědi
iceT

Nepíšeš kolik měříš a kolik ti je let.Než dospěješ,tak určitě ještě narosteš.

Anduliska

Růstový hormon přirozeně vyrábí část mozku nazvaná hypofýza.

Bílkoviny – poskytují nezbytné aminokyseliny potřebné pro tvorbu růstového hormonu. Navíc jsou využívány i tvorbě svalů.

Glutamin – tato aminokyselina napomáhá posílení imunitního systému a vstřebávání živin ve střevě a usměrňuje zabudovávání bílkovin do svalů. Jak se navíc prokázalo, právě glutamin je tím, co dokáže tvorbu růstového hormonu stimulovat.

Cholin – jde o látku, která napomáhá jednak zlepšovat paměť, a používá se proto při léčbě Alzheimerovy choroby, ale podporuje i tvorbu růstového hormonu.

Niacin – patří mezi vitamíny skupiny B. Ty pomáhají vyrovnávání hormonálních hladin. U niacinu neboli vitamínu B3 bylo prokázáno, že pomáhá uvolňovat růstový hormon v několika úrovních.

klumprt

Dycky se říkalo že se mají jíst polívky. A nepít pivo.