Chci být EMO girl! Je mi 12...

Ahoj...je mi 12 a strašně chci být EMO...vlastne mam i takovy pocity..Jak byt pořadně EMO girl?..chtěla bych vlasy z tmavě hnědé na černou,ale mamka mi to nedovolí :((

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Na to máš plné právo. Jak už jsem tu jednou psal, já chtěl bejt ve třinácti pomeranč.

Další odpovědi:

Bronzový

Emo už není IN! Vyber si něco jiného.

Zlatý

Já se mamce nedivím - jsi příliš malá na to, aby ses takto zásadně rozhodovala. Tento styl lidi často zničí, přivede je k bláznění, někdy až ke smrti.

A jak píše I564 - EMO už není in. Dlouho. Dnes jsou v módě úplně jiné styly. Například originalita.

Stříbrný

Tady se koukni, to stojí zato, pak už snad žádný EMO :-DDD
http://www.youtube.com/…

Co má tvůj příspěvek společného s otázkou v PORADNĚ???

Pokročilý

Měla jsem kamarádku, ve 12 se stala EMO, protože to bylo IN. Po 2 rocích jí to omrzelo, prostě z toho vyrostla. To samé se stane i tobě, je to jenom věc puberty, tak si zbytečně nenič vlasy ;)

O Emo něco vím .. je jich plnej YouTube..;) Že máš problémy s mamčou to chápu, konec konců já chtěla červené vlasy. A mamky reakce : "NE! Přitáhneš tak domů a seřežu tě! " A tak jsem si koupila smívací červený šampón.. a udělala jsem si jenom proužek :) Představ si, že mamce se to líbilo a koupila mi trvalou barvu :) A mám ji dodnes..a každý měsíc si vlasy barvím ;) Zkus to taky, třeba to půjde. A ... je mi 13. :)

Diskuze k otázce

Stříbrný

Samba

Ocko, tak asi se ptá, i když nedala otazník, jestli je to dobrý nápad, co asi jinýho?

Stříbrný

Samba

Vlastně napsala: "Jak byt pořadně EMO girl?", takže je to otázka.

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 880
Zlatý annas 868
Zlatý quentos 860
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 473
Zlatý marci1 459
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.