Chcete zjistit, za kolik let budete, při svém platu, milionář/ka?

Nechci to po vás, ale kdybyste vložili odpověď i věkem, kdy budete milionář/ka, byl bych rád!

http://www.pla­ty.cz/milliona­ire

Nejlepší odpověď
fcoop

Kdy budu milionář?
Vyšlo mi číslo – tedy počet let – zhruba takové, že je jasné, že na planetě bude v tu dobu už dominovat úplně jiný druh.........­.......šesté hromadné vymírání druhů už začalo, teď jsme na řadě my...........­.obratlovci.
Zbývá tedy zdraví, štěstí a tydle věci.

Další odpovědi
briketka10

Tak jsem taky dala svůj malinký plat do kalkulačky
v domnění, že si ušetřím min. 200 Kč měsíčně ona
mrcha mě dál nepustila, že prý ví o prům. ve Vých.
kraji a ty jsou větší to je nespravedlnost hele 😁

Kdybyste si odkládali celý vydělek, milionářem se stanete ve věku 244 let.
Pokud si budete každý měsíc odkládat 5 Kč, milionářem se stanete ve věku 450401 let.

Doplňuji :

johano56 buď ráda mě nedovolila ani desetikajdu a nechci bejt sprostá :))

johana 56

Tak nic,žádná skvělá partie ze mě nebude.Nevadí,ani za miliony se nedá koupit všechno…
Opověď stejná jako u gecca :
„Měsíční úspory jsou vyšší než měsíční příjem!“

A to jsem do úspor napsala ‚upocených‘ 50,– Kč!

Drap

Zadal jsem to a vyšlo mi, že milionářem se stanu při dovršení 667 let. Už se těším

gecco

Napsalo mi to:
Měsíční úspory jsou vyšší než měsíční příjem!
Měsíční úspory musí být vyšší než 0!
___
A to jsem na otázku: „Kolik si z měsíční výplaty umíte ušetřit?“ odpověděl „nic moc“…
😉

Awe

čekal sem to zlé, ale že až tak?
„milionářem se stanete ve věku 2275 let“ Super! Už aby to bylo :D

lexx

nebojte se, až to jednou praskne a propukne hyperinflace tak pro bochník chleba půjdem s kufrem bankovek a milionáři budem všichni

marci1

Tou už jsem, zdraví, štěstí, optimismus, super lidi kolem mě, pohoda a klid=
1 milión – minimálně. 🙂

anonym

Ne,ne,ne,to je pro tebe prioritou?Pro mne je dražší zdraví a radost než koruny.

briketka10

Omlouvám se za nemezeru měla být johana 56 bereš to žejo 😁

anonym

Za mezeru nemůžeš,tu má každá žena.

johana 56

briketko
v životě jsou mnohem důležitější věci než jedna nemezera 🙂

anonym

Snad se připojí i Lahny! 🙂

gecco

😉