hornik.

Chcete za příštího prezidenta České Republiky Tomio Okamury?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
SajmonModer

Ano

Já bych ho bral! Mě je sympatický, plukovníku! :)

Elk

Ne

kropitko

Ne

tom004

Ne

ten který je

Ne

Já bych raději Vás plukovníku.

Ella

Ne

Terryle

Ne

Jéjda, tos vymyslel Ty, nebo někdo jinej? :)
Jako já proti němu nic nemám, i když poslední dobou mi přijde, že se tváří jako tak trochu odborník na všecko… ale prezident? neee. Nemá politický zkušenosti, je dost mladej… a můj osobní pocit a naprosto pitomej argument – prezidentovo jméno by mělo aspoň trošku připomínat jazyk země, kterou reprezentuje, nebo aspoň země těsně geograficky a historicky sousedící (spousta německých příjmení u nás) a ne zemi na opačným konci světa :)

quentos

Mám jiného favorita

… ale nebyl by špatnej.

Aším

Mám jiného favorita

DusanOrlik

Ne

roxy52

Ano

Možná ano.Je docela chytrej a taky má ryze český jméno :)

oskar

Ne

Proč byla smazána moje odpověd?

yeerum

Ano

DomcaCZ

Mám jiného favorita

nikolkap

Ne

jokyk

Mám jiného favorita

filva

Ano

Becker

Ne

hornik.

Takže jsem trochu zklamaný, nepotěšili jste mě. A mohl by být premiérem? Ty který jsi, mě bych nechtěl! Terryle, nevím jestli jsem to vymyslel já nebo někdo jinej. Byl to nápad. Ale s tím německým prezidentem bych to bral. Podříšská národnost. Podvelkoříšská. Říšská.