Mili @

Chcete vtípek???

V Bance: „Dobrý den, pane! Jak vám můžeme pomoci?“
Klient: „Dobrý den! Chtěl bych si vybrat peníze z dědictví
co přišly na můj účet“.
Banka: "Jistě, samozřejmě. Máte tam teda pěknou sumičku!
A nechtěl by jste si u nás, když už jste tady, založit termínovaný účtík, nebo
vstoupit do našich podílových fondíků, a nebo Vám nabídneme nějaký jiný výhodný spořivý produktík…?
Klient: "Vy jste mi asi špatně rozuměli, já jsem říkal, že
jsem dědil a ne, že jsem debil!
Doplňuji:
nic jsem nevyhrála, ptal se mě na to už Míra tady v anketách… 😁

Odpovědi
BEAES

Ano, přesně tohle se v bankách děje!

Radak

Tak to už Mili@ přemýšlíš, co s tou výhrou.

anonym

Podomní prodejce super super super vysavače se vnutí do pěkné novostavby rodinného domku a i přes protesty paní domácí vysype doprostřed pokoje na koberec sušené koňské lejno.
Mladá paní na něj zhrozeně kouká a než začne rozčileně protestovat,pro­dejce nasadí svůj nejkrásnější úsměv a říká:
„Mladá paní, já vám slibuji, že to, co tento fantastický vysavač nevysaje, to já sám sním.“
Žena vstane z křesla, a cestou do kuchyně mu říká:
Tak vám na to hovno přinesu nějaký dressing, protože mi ještě nezapojili elektřinu."

Policajt: „Kam jste schoval peníze?“
Tlumočník: „Kam jste schoval peníze?“
Zloděj: „Neřeknu.“
Tlumočník: „Neřekne.“
Policajt: „Když neřekneš, zavřeme tě.“
Tlumočník: „Když neřekneš, zavřou tě.“
Zloděj: „Neřeknu.“
Tlumočník: „Neřekne.“
Policajt: „Když neřekneš, zastřelím tě.“
„Když neřekneš, zastřelí tě.“
Zloděj: " V kuchyni pod podlahou.„
Tlumočník: "Neřekne.“