led

Chcete vlastniť tank?

Ministerstvo obrany SR predáva…
Čo myslíte, mohla by som takto jazdiť po cestách?
http://aktual­ne.centrum.sk/do­mov/doprava-a-bezpecnost/cla­nek.phtml?id=12­18897

Nejlepší odpověď
Terryle

Ne, je to škaredý, neohrabaný a pomalý. Ale až budou vyprodávat letadla, tak dejte vědět :)

Další odpovědi
hanjimka

Taky řešení co s tankem.Zaparkovat ho v nějaké fajnové bance,trochu tam „nakoupit“ a zase s ním odjet.

anonym

ano,ano,ano,chci tank,a víte kam sním pojedu? zkusím přesvědčit něktaré snědé obyvatelé at jdou taky pracovat

Miroslavst

Keď bude obutý do zimných reťazou tak učitě áno.

hanulka11

Ani snad nemusím mít všechno, byla bych moc výstřední.

led

pre Terryle
Žiaľ na lietadla asi nepríde. Jedno má rezervované 1.pilot Slovenska (zo Žiliny)