marci1

Chcete vidět, jak vypadá údajně nejdražší dům v USA?

Zajímalo by mě, kolik lidí se o takový dům musí starat a jestli se majitelé této vilky za 6 miliard Kč někdy sejdou. 🙂
http://magazin­.aktualne.cz/by­dleni/nejdraz­si-dum-ve-spojenych-statech-je-na-prodej/r~8bb858­44def811e6b87d0025900fe­a04/?utm_source=www­.seznam.cz&ut­m_medium=sekce-z-internetu&redi­rected=14850962­99

Nejlepší odpověď
redy

Chce to pár úprav, pak se snad dohodnem…
🙂

Další odpovědi
Drap

Nechci, k čemu by mě taková informace byla?

Kepler

Bezva chajda. Tam by se hrálo na schovky! Má jen jednu vadu – není tam hvězdárna. Jinak bych to bral.

Rakira

Jako podívat jsem se podívala, ale ty jo starat se o ten dům tak bych asi umřela!
Taková obluda a k čemu?! Natož ještě průsvitná, vývojáři asi nemysleli na všechno :)
Nemám zapotřebí a nemám na to ani prachy :)

xxx3

absurdní snobárna…ale když někdo cítí, že je to to pravé pro jeho šťastný život, tak je to jeho věc. Na druhou stranu, Ludvík XIV. by to asi mohl ve srovnání s Versailles chápat jako takovou ubohou chaloupku ;)

briketka10

I když je ten magazín nový ty fotky domu už
dávno znám, z dřívějších zaslaných e-mailů
a FB videí. Jsou sice zajímavé, ale, když je
znám co s tím :(

ivzez

Podívala jsem jenom kvůli Vám, Marci…

Já bych o něj nestála.