Avatar uživatele
anonym

Chcete ušetřit za letenku do New Yorku?

Stačí se pokochat panoramatickými záběry z 10 newyorkských lokalit v okolí Manathanu z vrtulníku, kde si můžete individuálně ovládat různé úhly pohledu, jako byste tam skutečně byli:
http://www.air­pano.ru/files/Man­hattan-New-York-USA/start_e.html

Doplňuji:
ad já…, reakce v diskuzi, jež je k těmto účelům určena a není omezena ani uzamčením otázky.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? Já..., anonym, lIInes, pizIicka před 4465 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
led

Je to také pokochanie na diaľku, človek necíti tú správnu atmosféru.
Lepšie je potom sa prejsť pomocou Google Earth:
http://www.go­ogle.com/intl/cs/e­arth/index.html

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Já...

Dr.Axl:

Nevím, jak (technicky) reagovat na vaše příspěvky, neb v mám všechny možnosti reakcí u mých příspěvků vyčerpané a přímý kontakt máte zakázaný, tak volím tuto cestu…

ad 1 – NY památky: to nevadí, já při tom psaní alespoň příjemně zavzpomínal na ten přenádherný pobyt v NY a mám radost už jen z toho, že jsem s tím mohl s někým podělit. Já, kdybych měl takovéto informace před svým odjezdem k dispozici, taky bych je strašně moc ocenil – tak snad přijdou někomu vhod…

ad 2 – díky za www.airpano.ru: Koukal jsem na to – velmi zajímavé až suprové, hned ukládám do složky NY – oblíbené a určitě se v tom budu (ne)jednou detailně pitvat. Ale moment.mám velmi pomalý internet, a to by nebylo efektivní, tak to bohužel musím zatím odložit…

ad 3 – kamer.syst. a „Kole“ – děkuji za zastání u nevhodného příspěvku nereaguji na tyto „invektivy“ – jednak škoda času, jednak mne to nebaví, a jednak právě toto takového provokatéra povzbuzuje k dalším excesům. Přiznám se, že si taky někdy „rejpnu“, ale to musí být dotaz očividně, ale opravdu očividně stupidní. A to si myslím, že můj dotaz až tak „out“ nebyl. Nebo se mýlím?

PS. Nickem i „podobiznou“ mi připomínáte Senátora Dr.Antla, se kterým se osobně znám. Je to jen náhoda?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Tombik

Další člověk, který si z toho tady dělá sociální síť/mail.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Vzhledem k tomu, žes tu už téměř rok, mohl jsi už postřehnout jak to tu chodí při osobních komunikací. Buď se napíše do kontaktu v otevřeném profilu, nebo se (jako v našem případě, oboustranného uzavřeného), nabídne dočasné otevření pro tento konkrétní účel.
Protože jsi přišel s iniciativou, jíž akceptuji, otevírám nyní profil do doby tvé reakce, kdy jej moho opět uzavřít.
P.S. Paralelu se senátorem raději osvětlím privátně v mailu, zde je příliš poťouchlíků, kteří by to obratem mohli zneužít.

před 4465 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek