Chcete ušetřit za letenku do New Yorku?

Stačí se pokochat panoramatickými záběry z 10 newyorkských lokalit v okolí Manathanu z vrtulníku, kde si můžete individuálně ovládat různé úhly pohledu, jako byste tam skutečně byli:
http://www.air­pano.ru/files/Man­hattan-New-York-USA/start_e.html

Doplňuji:
ad já…, reakce v diskuzi, jež je k těmto účelům určena a není omezena ani uzamčením otázky.

Nejlepší odpověď
led

Je to také pokochanie na diaľku, človek necíti tú správnu atmosféru.
Lepšie je potom sa prejsť pomocou Google Earth:
http://www.go­ogle.com/intl/cs/e­arth/index.html

Další odpovědi
Já...

Dr.Axl:

Nevím, jak (technicky) reagovat na vaše příspěvky, neb v mám všechny možnosti reakcí u mých příspěvků vyčerpané a přímý kontakt máte zakázaný, tak volím tuto cestu…

ad 1 – NY památky: to nevadí, já při tom psaní alespoň příjemně zavzpomínal na ten přenádherný pobyt v NY a mám radost už jen z toho, že jsem s tím mohl s někým podělit. Já, kdybych měl takovéto informace před svým odjezdem k dispozici, taky bych je strašně moc ocenil – tak snad přijdou někomu vhod…

ad 2 – díky za www.airpano.ru: Koukal jsem na to – velmi zajímavé až suprové, hned ukládám do složky NY – oblíbené a určitě se v tom budu (ne)jednou detailně pitvat. Ale moment.mám velmi pomalý internet, a to by nebylo efektivní, tak to bohužel musím zatím odložit…

ad 3 – kamer.syst. a „Kole“ – děkuji za zastání u nevhodného příspěvku nereaguji na tyto „invektivy“ – jednak škoda času, jednak mne to nebaví, a jednak právě toto takového provokatéra povzbuzuje k dalším excesům. Přiznám se, že si taky někdy „rejpnu“, ale to musí být dotaz očividně, ale opravdu očividně stupidní. A to si myslím, že můj dotaz až tak „out“ nebyl. Nebo se mýlím?

PS. Nickem i „podobiznou“ mi připomínáte Senátora Dr.Antla, se kterým se osobně znám. Je to jen náhoda?

Tombik

Další člověk, který si z toho tady dělá sociální síť/mail.

anonym

Vzhledem k tomu, žes tu už téměř rok, mohl jsi už postřehnout jak to tu chodí při osobních komunikací. Buď se napíše do kontaktu v otevřeném profilu, nebo se (jako v našem případě, oboustranného uzavřeného), nabídne dočasné otevření pro tento konkrétní účel.
Protože jsi přišel s iniciativou, jíž akceptuji, otevírám nyní profil do doby tvé reakce, kdy jej moho opět uzavřít.
P.S. Paralelu se senátorem raději osvětlím privátně v mailu, zde je příliš poťouchlíků, kteří by to obratem mohli zneužít.