Minas

Chcete tu islám či další přistěhovalce ?

jen tak, pobavio mě dost tohle video :D https://www.y­outube.com/wat­ch?v=ICF36xjK5HM

Nejlepší odpověď
Drap

Děsí mne jen už představa že takovýto exot a jemu podobní přednášejí na našich školách. Jestli chceme nebo nechceme islám, je zbytečná otázka Islamizace Evropy začala už někdy v šedesátých létech a jak vidět úspěšně pokračuje. Jsem rád že jsem už starý a jen lituji naše potomky.

Další odpovědi
anonym

Pan Kohout je bezmozeček,nemá to v kebulce v pořádku.

Perokur

Islám tu nechci. Křesťanští přistěhovalci by mi nevadili. BTW Podle mě je Kohout PUmík, nebo jeho příbuzný.

Luxx

jestli je pravda, že na každém šprochu je pravdy trochu, tak potěš koště :D

anonym

Pérokuř -Zrovna vy máte slovo levobočák od Chorvat,fakt trefa?!

https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Pokrytectv%C3%AD

…jenom děláte tátovi ostudu,jste nechtěné dítě?Umíte šilhat?

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

Perokur

Četnik, ne četník a zapomněla jsi na Aliju Baliju.

anonym

Ještě větší frája,než jeho táta jé…

Perokur

Na slovenských Odpovedích jsi už přiznala, co jsi zač.

anonym

OMG…

Perokur

idi u kurac

anonym

jé…

anonym

velmi přínosná diskuze 🙂