marci1

Chcete si tipnout výsledek dnešního zápasu Česko-Ázerbajdžán?

Kdo nechce, ať prosím neodpovídá. 🙂

Odpovědi
Mc Merkurion

…ne…

…dobře, a co že to hrajou?

Kepler

Já sice taky nevím o co jde, ale vzhledem k tomu, že je ta země celkem nedaleko Jerevanu, byl bych připraven na cokoliv.

anonym

Netipnul jsem si,ale vsadil,že naši vyhrajou,nestalo se tak.

anonym

Chci, ale ne teď.

marci1

Ad „Mc Merkurion“- Jedná se zápas kvalifikace na fotbalové mistrovství světa, zajímavé bude, že hrají v Ostravě (20,45 hod.). 🙂
https://online­.sport.cz/deta­il/18566/#hp-sport

Mc Merkurion

…tak to jo, já si říkal, že je to nějaká zapadlá zemička, naposledy jsem o ni slyšel v souvislosti se CCCP, ale určitě budou hrát fotbal líp než naše primadony…

marci1

O.K. Asi to bude pro nás těžké, ale mohlo by našim prospět, že hrají v Ostravě. Uvidíme. 🙂