annas

Chcete si procvičit mozkové buňky?

Naše hlava potřebuje občas pořádně zabrat. Proto si ji pročistěte procvičováním jejích mozkových buněk.

uVAřteskPůLlit­RUŠíPkOvéhOČa­JEvyMaČkeJtEDO­NěJcitRoNAPOPí­JeJtePOTésNěz­TE5StrOUžkůčeS­NEKuSMedemab쎭tesEVYpoTitJi­NýrECEpTzNítAK­ToVHrNKumLéKa­rOzmíCHejteŽLo­UteKsJedDníMsTrou­ŽkemčEsNEKUpO­SYpejTEmajorÁn­koUApPŘIHřeJte­pAkOchlaĎTEnAT­řicetsTupňůpři­deJtElžícIMEDU­apOmalUpijTe.
Doplňuji:
Zapomněla jsem dodat. Co jste se z textu dověděli?

Nejlepší odpověď
Bumbes

Uvařte si půl litru šípkového čaje, vymačkejte do něj citron a popíjejte. Poté snězte 5 stroužků česneku s medem a běžte se vypotit.
Jiný recept zní takto: v hrnku mléka rozmíchejte žloutek s jedním stroužkem česneku, posypte majoránkou a přihřejte, pak ochlaďte na třicet stupňů, přidejte lžíci medu a pomalu pijte.

Nejspíš to budou nějaké léčebné postupy našich babiček proti nachlazení, kašli a pod.

Další odpovědi
Kajra

recepty na potní kůru při nachlazení

ten který je

Výborný recept jak bojovat s nachlazením.