Chcete se zasmát?

http://www.bom­ba.cz/video/sran­dicky-16202/
Doplňuji:
Myslíte,že se člověk zasměje druhým,protože je škodolibý?

Nejlepší odpověď
annas

Mně napsal Google – Jejda – stránka nejde otevřít.

Domnívám se, že dělá-li si někdo legraci ze slabších, neúspěšných či jinak poražených, nejde o humor, nýbrž škodolibost. Když se smějí druhým, měl bych se umět zasmát i sám sobě, třeba svým slabostem.

Další odpovědi
anonym

nejsem škodolibá,ale tyhle videa mám ráda,vždycky když mám náladu pod psa něco takového si najdu a hned se mi zlepší,to není až tak velká škodolibost,ta by byla v případě že se smějete když se někomu stane horší věc než jen spadnutí na zem

BEAES

Díky, opravdu jsem se zasmála co lidé dokáží.....něco vypadá až nebezpečně.

Michal

Záleží čemu,komu a proč se tomu smějete.Nebo ne?