Avatar uživatele
mosoj

Chcete se proletět letadlem ?

http://www.you­tube.com/watch_po­pup?v=KcuDdPo0WZk
Doplňuji:
Bohužel, já bych osobně bral tajgu. Byl jsem tam ( za Uralem). Fantastické, ale to neříkej mně. Já nejsem amerikanofil, ale přírodu mám rád. Ten York klidně vynech.
Bohužel známého Rusa, který mně tam pozval, odrovnali protože se kamarádil se mnou nekomunistou !!!
Smutné je že to bylo na udání Čechů. Zdar české povaze !!!!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: mosoj

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? kapka, johana 56, huxa, anonym před 4211 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Už jsem sice měla tu čest, ale přesto jsem se znovu ráda podívala. Je to opravdu dobře udělané video. Díky, mosoji.
Tak jako Ty vzpomínáš na tajgu, tak mne „dostala“ Afrika. Měla jsem možnost se proletět se slovenskými piloty v malém letadle nad Viktoriinými vodopády a letět až nad jezero Tanganiku, kde bylo mezipřistání. Sama cesta do Lusaky kolem majestátného Kilimandžára, přelet přes jezero Malawi v mezipřistáním na jeho břehu v Lilongve, to byly nesmrtelné zážitky. Na naší zemičce jsou opravdu úžasná místa a člověk k tomu nepotřebuje letět do Ameriky.
Česká povaha… to snad nepotřebuje komentář.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

A nad Moskvou by průlet nebyl? Zku.vená Amerika!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Já bych se rád proletěl, ale asi bych nic neviděl protože mi je špatně a zvracím.
Doplňuji:
http://svidea­.cz/files/ima­ge/on2_765b3130b­.jpg

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Esíčková

Co tím chtěl básník říci?? A jakoupak má asi povahu??

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
johana 56

Díky za krásný výlet.Tajgu bych také ráda viděla.

před 4211 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mosoj

Esíčková , určitě se nikomu nemstím ani nesháním typy jak se co nejvíce pomstít. Odkaz byl jenom pro ty co to zajímá a líbí se jim to. Zdar české povaze .

před 4211 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek