mosoj

Chcete se proletět letadlem ?

http://www.you­tube.com/watch_po­pup?v=KcuDdPo0WZk
Doplňuji:
Bohužel, já bych osobně bral tajgu. Byl jsem tam ( za Uralem). Fantastické, ale to neříkej mně. Já nejsem amerikanofil, ale přírodu mám rád. Ten York klidně vynech.
Bohužel známého Rusa, který mně tam pozval, odrovnali protože se kamarádil se mnou nekomunistou !!!
Smutné je že to bylo na udání Čechů. Zdar české povaze !!!!

Nejlepší odpověď
anonym

Už jsem sice měla tu čest, ale přesto jsem se znovu ráda podívala. Je to opravdu dobře udělané video. Díky, mosoji.
Tak jako Ty vzpomínáš na tajgu, tak mne „dostala“ Afrika. Měla jsem možnost se proletět se slovenskými piloty v malém letadle nad Viktoriinými vodopády a letět až nad jezero Tanganiku, kde bylo mezipřistání. Sama cesta do Lusaky kolem majestátného Kilimandžára, přelet přes jezero Malawi v mezipřistáním na jeho břehu v Lilongve, to byly nesmrtelné zážitky. Na naší zemičce jsou opravdu úžasná místa a člověk k tomu nepotřebuje letět do Ameriky.
Česká povaha… to snad nepotřebuje komentář.

Další odpovědi
anonym

A nad Moskvou by průlet nebyl? Zku.vená Amerika!

anonym

Já bych se rád proletěl, ale asi bych nic neviděl protože mi je špatně a zvracím.
Doplňuji:
http://svidea­.cz/files/ima­ge/on2_765b3130b­.jpg

Esíčková

Co tím chtěl básník říci?? A jakoupak má asi povahu??

johana 56

Díky za krásný výlet.Tajgu bych také ráda viděla.

mosoj

Esíčková , určitě se nikomu nemstím ani nesháním typy jak se co nejvíce pomstít. Odkaz byl jenom pro ty co to zajímá a líbí se jim to. Zdar české povaze .