annas

Chcete se dovědět, jak jste žili v minulosti? Navíc získat štěstí a prodloužit si život?

Test, který si můžete vyzkoušet, napoví.

http://www.tes­tminulosti.eu/

Tento test před více než 4 roky vložil Drap. Mezi odpovídajícími jsou jen 3, kteří pravidelně ještě na Odpovědi chodí.

Dostala jsem zábavný text v mailu. V minulém testu se na Odpovědích objevilo hodně biochemiků? Která profese to bude tentokrát?
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/cim-jste-byli-v-minulosti-test

Berte s nadhledem jako zábavný návrat do minulosti.

Pokud někdo nechce odpovídat, ať otázku ignoruje. Děkuji.

Nejlepší odpověď
Drap

Beru otázku tak jak je zařazena / zábava a ostatní/ Kdo se bavit nechce, je zbytečné aby se vyjadřoval. Všichni víme, že podobné věci jsou pouze zábvou bez žádné hodnoty na které by se dalo něco stavět.
Pro doplnění i po tak dlouhé době vychází opět biochemik

Další odpovědi
led

Naozaj humorná stránka na ktorú ste nás odkázali.
Ako večne žijúca veštica už z čias praoceánu som sa vo vašom odkaze dozvedela krutú pravdu, v historickej minulosti človeka som bola veštica…
a hrôza vznikla aj pri odskočení si na dátum smrti: Ľudia, čo tu robím, veď už nie som…Zostáva ti: 0 rokov!

Priaznivci, nebuďte smutní
a vy,
neprajníci, netešte sa,
aj počítač je len dielo človeka
a preto má právo na omyl.

Lamalam

Ani já nebudu ignorovat. Má odpověď: děkuji, nemám zájem.

Psychotic

Tak jsem zjevně byl turecký věštec.

Test se ptá na datum narození a hned potom na znamení zvěrokruhu… takový amatérismus! Chci mluvit s hlavním programátorem!

anonym

Ignorovat otázku nemíním,ale: kdo věří na takové bláboly je mi záhadou.

Kepler

Zřejmě některým odpovídajícím uniká, že jde o pouhou zábavu, na což tazatelka pro jistotu 2× upozornila. Docela mě zarazilo, že na nějakou dobu byla otázka smazána a pak vrácená zpět (i když podle pravidel se otázky nemají opakovat).
Ale k otázce: zdá se, že jsme národ biochemiků 🙂. Předchozí majitel mé duše se narodil na sklonku 19. století v Americe, kde i celý život žil a byl to vědec – biochemik, který ale vymyslel kulové.

dědapetr

Nelze test provést,chybí znamení zvěrokruhu,

zjentek

Nejsem ignorant, takže jsem nucen k odpovědi.
Já byl v minulým životě Klaman Zeus, bůh klonu.
Ale na to nepotřebuji test, to vím!

anonym

Děkuji nechci,je to pěkná pitomost,když někdo věří na to ,že žil někdy před tím než žije teď.
Ignorovat se tato hloupost opravdu nedá.

anonym

Pěkná hovadina, jak tomu někdo může věřit? Takové nesmysly…

annas

Uzavřela jsem otázku Drapovou odpovědí. Váhala jsem mezi ním a led.
Ale nakonec rozhodlo, že Drap získal o bod víc než led.

Děkuji oběma, stejně Psychotikovi i Keplerovi, kteří otázku brali jako zábavu.

Zřejmě v minulosti se našlo víc uživatelů, kteří se chtěli pobavit.

Otázky tohoto rázu nevkládám, ale občas může člověk reagovat jinak.

Ale považuji za vhodné, když nechci odpovídat, otázku ignorovat.

Lamalam

Kepler > mě nic neuniká. Otázka zní jasně: „Chcete se dovědět..?“ Má zamítavá odpověď je zcela v souladu s logikou dotazu.

Kepler

Nemyslel jsem to na tebe.

Kepler

Sorry, použil jsem množné číslo, ale nakonec se ukázalo, že oprávněně – viz Eburo.

annas

Ad Kepler,

děkuji.

Samozřejmě vím, že se otázky nemají opakovat, občas sama upozorním, že je možné se dovědět víc v archivu, pokud jde o odborný dotaz nebo názor.

Proto jsem doplnila, že test byl vložený před 4 roky, navíc jen 3 uživatelé zde jsou aktivní.

anonym

Někteří jsou až příliš aktivní.