lerak14

Chcete pomoci, ale dočkáte se odpovědi: máš zbytečné starosti! Už se vám to stalo?

Nejlepší odpověď
anonym

ano stalo a i jsem to psala,chtěla jsem pomoct uplakané dívce a ta mi řekla nevybíravým způsobem at se nestarám

Další odpovědi
panenka

Hodně na to doplácím vždycky se snažím pomoci a nakonec se to obrátí proti mě

verka

Někdy to zamrzí, jakou odpověď dostanete. Povzneste se nad to a myslete si svoje.

MajaIS

Nojo, i tadyk platí že nezáleží ani tolik na skutku jako na úmyslu :) že skutek činí cenný hlavně úmysl, s kterým je konán…a ten úmysl jste měl určitě dobrý :)) a tohle se mně taky stává, tak žádný breky :))

Zdroj: mayin.blog.cz