Mili @

Chcete na dobrou noc vtip????

Říká policajt kolegovi:
„Včera jsem si koupil záchodovu štětku.“
„No a jaká je?“
„Toaletní papír byl lepší.“

😁
A ahojky !!!!!
Doplňuji:
Dobrou Míro, Buráčku a další a další…
Krásné sny!!!!

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Jedou policajti v autě lesem, obhlížejí si svůj rajón. Najednou vidí na stromě oběšence. “Sakra to bude zas práce a papíru…. A přitom, kdyby visel tamhle o šest stromů vedle, tak by to už nespadalo do našeho rajónu….” No, co si budeme povídat, nakonec ho odříznou a přivážou o těch pár desítek metrů vedle. Jedou policajti z vedlejšího rajónu, obhlížejí si svůj rajón. Najednou vidí na stromě oběšence. “Člověče ČUM na to!!! VON UŽ JE TADY ZAS!!!!”

Dobrou noc Mili

Další odpovědi
anonym

no už jsem se lekla že budeme ošizeni,
chlapík si v restauraci po obědě nahlas prdne,zastydí se a aby to zamaskoval tak zavrže židlí,nahne se k němu chlapík od vedlejšího stolu a říká:úplně jiný zvuk co
Doplňuji:
brou brou a krásné sny

iceT

Taky dobrou noc......

anonym

Dobrou noc!

Zdroj: http://www.you­tube.com/watch?v=n_o3i5H-fLc&feature=related

hanulka11

Jede maminka s chlapečkem v tramvaji , chlapeček dělá ksichty
a pán co sedí naproti říká…
domluvte vašemu klukovi ať mě nenapodobuje . Maminka říká- přestaň se chovat jako debil.

tuCZek

Paní učitelka chce po dětech nějaké přísloví které se rýmuje a tak po delší úvaze vyvolá i Pepíčka.
Pepíček: Únor bílý,sílí pole.
p.Učitelka: …ale to se nerýmuje
po chvilce Pepíček vyhrkne: Únor bílý,sílí pole,krávo,vole :)

Jahoda

Přijde pán divadla na menší muzikál. Sedne si vedle staršího pána.
Na jeviště přijde mladá slečna a začne zpívat.
Pan se nakloní k staršímu a povídá: „To je hrůza ta melodie! Ani poslouchat se to nedá! Nevíte, kdo ji složil?“
Starší pan se zamračí a povídá: „Já.“
„Aha, tak to určitě bude tím textem. Kdo ho složil?“
„Taky já…“
„Aha. No tak to bude určitě tou holkou. Ta tam krákorá… Kdo to vlastně je?“
„Moje dcera“
......

Terryle

Mili, už se mi po vašich vtípcích stejskalo :o) Zrovna v tyhle dny je moc fajn, že jste se zas ukázala… :o) A vtip je super, díky moc! A taky krásný sny a dobrou!

A já taky jeden přidám… opět letadlovej, fungl novej z mý sbírky – když jsem ho objevila na netu, chechtala jsem se nahlas u počítače.

Věž: „United 226, start povolen.“
Věž: „United 226, jste jak moje žena, vůbec neposloucháte“.
United: „Věž, United 262, možná když na ni zavoláte jejím jménem, tak poslouchat bude.“

Dobrou všem, kteří si ji zasloužej!
:o))))

Mili @

Dobrou opravdu všem !!!
Já jsem se teď tak nasmála, že se mi přestalo chtít spát…!!!!
Ale jdu do hajan… Čauky zejtra!!!!