Chcete mne vidět v plné kráse?

http://letecka­posta.cz/560721689
Doplňuji:
Víte co je zajímavé? Že odpověděli 4 lidé,ale přitom si obrázek prohlédlo 38 registrovaných. S toho vyplývá,že český národ je zvídavý,leč skoupý na slovo!

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Sůwa

Ano

Vypadáš poměrně zachovale:

Barbakán (z latinského barbecana) je fortifikační prvek sloužící k lepší obraně brány. Býval stavěn nad branami hradů, tvrzí, pevností apod. a umožňoval jednak ochranu brány před dělostřelbou a zároveň dovoloval obráncům brány chráněný přístup nad její prostory. Obvykle byla jeho interiérem vedena hlavní přístupová komunikace, která byla uvnitř uměle zalomena. Barbakány mají většinou masivní zdi, výjimečně jsou opatřeny i věží. Byly stavěny zejména ve středověku, poté se od jejich stavby začalo upouštět.

U hradů na českém území je použití barbakánu vzácností.[1] Barbakán však lze zhlédnout např. na Helfštýně či Pernštejně, barbakánem bývala i lokalita Příhrádek[2] na spojovací cestě mezi středověkými Pardubicemi a přilehlým zámkem.

Ve vyhledávači je taky Krčma Barbakán, to by ti možná slušelo víc 🙂.
Doplňuji:
Zdroj " Wikipedia..

Další odpovědi
Damiana

Ano

Proč tě hledat až v Krakově…:-)
Stačí zajet do Českého Krumlova (osobně mohu jen doporučit!)…:-))

http://www.krcma­barbakan.cz/

Doplňuji:
O Velikonocích jsme „tě“ tam už vyhmátli, pamatuješ?

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/barbakan-v-ceskem-krumlove

anonym

Ano

Máš to mít, provokatére. Za prvé, kde máš „jinou možnost“? Zase špatně postavená anketa!!!☺☺☺
Tak mne jen napadlo, že raději neodpovím, protože jsem Tě chtěla ušetřit od možnosti, že Ti to vrátím. Co s tím teď uděláš? Chtěl bys mne vidět v plné kráse?
Já bych si kladení takových otázek rozmyslela, protože se tím můžeš vystavit újmě na svém vlastním zdraví.
Já se Ti občas leknu, když jdu kolem zrcadla. Tož a toho jsem Tě chtěla ušetřit. Jenže někdo si prostě pokoj nedá, a nedá, a nedá…

Lukasy

Ano

A kterej ten co tam sedi?

hanulka11

Ne

www

Ne

bolak

Ne

nebo prostě lidi rádi klikaj…

Kdysi se prováděl na internetu takovej psychologickej výzkum, stovkám lidem byl poslán e-mailem odkaz na stránku, kde byl další odkaz na stránku, kde byl další odkaz s tím že pokud kliknou na následující odkaz, stáhnou si do počítače virus.

Víc jak 50% lidí na to kliklo :)) tak co to o nás vypovídá?

Tul.en

Ano

Sůwa

Shlédnout, či vidět, ještě neznamená pochopit 🙂.

anonym

Drape,už se nepíše plytké,nýbrž mělké! Bacha na Mazala! 😁

Drap

Nemůžu za to, že jsem stále konzervativní